Teema: Keeleõpikud
Pealkiri:
Räägime Eesti keelt 1. osa. Мы говорим по-эстонскиAutor(id): Helmi Leberecht
Kujundaja: Heiki Puzanov
Kirjastus: Valgus
Linn: Tallinn
Aasta: 1989
Originaalkeel:
ISBN: 5440005498
Lehekülgi: 296
Seisukord: kohati kulunud kaaned, sisu normaalses korras
Mõõdud: 175 × 220 mm
Suurus: tavaformaadist pisut suuremas formaadis, kõvas köites
Sisu:
Õpik on sobilik algajatele ja sisaldab lihtsaid olmeteemalisi tekste. Neis pööratakse tähelepanu eesti ja vene grammatika erinevustele. Raamat on rohkete illustratsioonidega.
Õpik sobib nii iseõppijatele kui keeltekursustel käijatele.
Käesolevas õppevahendis on silmas peetud aktiivset kõnekeelt. Peamiseks eesmärgiks on aidata õppijal võimalikult lühikese ajaga ületada keelebarjäär, anda julgus sekkuda arusaadavasse vestlusse või alustada ise vestlust kindlal teemal. Teemade valik ei ole juhuslik, see on kujunenud praktilises õppetöös Tallinna Keeltekursustel. Enamik dialooge on sündinud kollektiivse improvisatsiooni tulemusena otse õppetunnis.
Esitatav materjal on jaotatud 32 õppetunniks, mis vastab keeltekursuste ühe semestri tundide arvule.
Rööptiitel ja osa teksti vene keeles.
4., trükk
Märksõnad:
eesti keel
võõrkeel
õpikud
õppematerjalid iseõppijaile
eesti keele õpik
antikvariaat
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Räägime Eesti keelt 1. osa. Мы говорим по-эстонски, Helmi Leberecht, Valgus 1989Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Keeleõpikud alla viimati lisatud:
Einar Kraut, Ene Liivaste, Aili Tarvo, Eesti õigekeel. Gümnaasiumi õigekeelsusõpik,
Koolibri, 2004, hind: 15,00 eurot
Mati Hint, Viivi Maansoo, Eesti keele õpik X klassile (reaal- ja üldharu),
Koolibri, 1992, hind: 4,50 eurot
Viivi Maanso, Kaider Vardja ja Merike Vardja, Keelesõber. VI klassi emakeeleõpik,
Koolibri, 1999, hind: 6,00 eurot
Margarita Hanschmidt ja Lauri Leesi, Inglise keel – minu rõõm. Õpik veidi suurematele eestlastele, kes armastavad inglise keelt. English - my joy,
Valgus, 1996, hind: 15,00 eurot
Airi Kuusk, Kätlin Vainola, Eesti keele õpik 2. klassile 2. osa,
Avita, 2013, hind: 9,00 eurot
Ann Aruvee ja Chris-Evelin Luik, Lugemispäevik 8.-9. klassile,
Ilo, 2010, hind: 17,00 eurot
P. Palmeos, Soome keele õpik,
Valgus, 1981, hind: 5,00 eurot
Lauri Leesi, Prantsuse keele õpik algajaile,
Valgus, 1987, hind: 13,00 eurot
René Bosewitz, Robert Kleinschroth, Võti inglise keeles kindlustunde saavutamiseks. Master Your Phrases,
Ersen, 2004, hind: 8,00 eurot
Eric A. Johnson, Värvivargad. The Color Thieves,
Koolibri, 1996, hind: 5,00 eurot
Keeleõpikud all on 1154 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!