Teema: Loodus
Pealkiri:
Seitsmes kontinent (meri tooraine-, toidu- ja energiaallikana)Autor(id): Helmut Hanke
Kujundaja: Heldur Viires
Kirjastus: Valgus
Linn: Tallinn
Aasta: 1969
Originaalkeel: saksa keel
Tõlkija: Armand Tungal
Lehekülgi: 176
Seisukord: kasutatud raamat, kaaned kulunud, esikaanel kritseldus, tiitellehel nimi, sisu olemas ja loetav
Mõõdud: 128 × 200 mm
Suurus: tavaformaat, pehme köide
Sisu:
Kolm neljandikku meie planeedist on kaetud veega. See tohutu ala moodustab juba ise omaette «kontinendi».
Inimkonna tulevik on veega rohkem seotud kui maaga, sest meri on peaaegu ammendamatu tooraine-, toidu- ja energiaallikas. Tänapäeval kasutab inimene ainult murdosa sellest varaaidast. Inimkonna pidurdamatult kasvavad vajadused sunnivad ookeanide poole pöörduma. See avab kõigile meie elualadele ja majandusele hiilgavad perspektiivid.
Käesolev raamat kirjeldab neid tohutuid pingutusi, mida on tehtud senini ja tuleb teha edaspidi, et avastada seitsmenda kontinendi viimased saladused ja tema alistamine lõpule viia.
Märksõnad:
ookeanid
mered
aimekirjandus
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Seitsmes kontinent (meri tooraine-, toidu- ja energiaallikana), Helmut Hanke, Valgus 1969Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Loodus alla viimati lisatud:
Harri Jõgisalu ja Lembit Tihkan, Kohtumised...,
Ilo, 2004, hind: 10,00 eurot
Ökoskaudist ökovallani,
Kehtna Vallavalitsus, 1997, hind: 6,00 eurot
Koostanud H. Kink Toimetanud A. Miidel, Pakri saared - loodus ja inimtegevus,
Teaduste Akadeemia Kirjastus', 1998, hind: 5,00 eurot
Heino Kiik, Taimetark III. Meie aia-ajakiri. 3. Juuli. August. September,
Eesti Raamat, 1986, hind: 6,00 eurot
Heino Kiik, Taimetark II. Aprill. Mai. Juuni. Meie aia-ajakiri,
Eesti Raamat, 1976, hind: 4,50 eurot
Toimetanud E. Pihu, Loomade elu 4. köide. Kalad,
Valgus, 1979, hind: 13,00 eurot
Jaan Viidalepp, Eesti suurliblikate määraja (2. osa),
Eesti NSV Teaduste Akadeemia, 1969, hind: 12,00 eurot
Evald Ojavee, Läänemeri. Ökosüsteemid ja elusvarud, nende hindamine ning haldamine,
Teaduste Akadeemia Kirjastus, 2014, hind: 9,00 eurot
Aleksander Niine, Haljastaja käsiraamat,
Valgus, 1976, hind: 6,00 eurot
Gustav Vilbaste, Eesti taimenimetused,
Emakeele Selts, 1993, hind: 17,00 eurot
Loodus all on 1865 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!