Teema: Kodu ja aed
Pealkiri:
Aiahuvilise abimees. Kuidas paljundada taimi ning lõigata puid ja põõsaidAutor(id): Steve Bradley ja Miranda Smith
Kirjastus: Sinisukk
Linn: Tallinn
Aasta: 2012
Originaalkeel: inglise keel
Tõlkija: Uta Saar
ISBN: 9789949147113
Lehekülgi: 298
Seisukord: normaalses korras raamat
Mõõdud: 195 × 252 mm
Suurus: suures formaadis ning kõvas köites raamat
Sisu:
Lopsakate ja kaunite taimedega aed on iga aedniku unistus. „Aiahuvilise abimees“ aitab seda unistust ellu viia. Raamatus õpetatakse, kuidas oma aia taimi paljundada nii seemnete, pistikute, võrsikute kui ka taimede jagamise või pookimise teel. Teemasid käsitletakse taimeliikide kaupa. Eraldi on välja toodud võimalikud probleemid, millega erinevate taimede paljundamisel silmitsi seistakse. Esimese katse ebaõnnestumise korral on alati esitatud ka lisameetodid.
Lisaks taimede paljundamisele, õpetatakse, millisel aastaajal ja kuidas erinevaid taimi lõigata.
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Aiahuvilise abimees. Kuidas paljundada taimi ning lõigata puid ja põõsaid, Steve Bradley ja Miranda Smith, Sinisukk 2012Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Kodu ja aed alla viimati lisatud:
Koostanud: G. Hansman, Aiapidaja käsiraamat,
Valgus, 1974, hind: 3,50 eurot
Ella Kukk, Nõuandeid puuviljakasvatajale,
Valgus, 1970, hind: 2,50 eurot
Vello Veski, Roosid,
Valgus, 1972, hind: 5,00 eurot
Elju Sarapuu, Kõrgekasvulised püsililled,
Valgus, 1978, hind: 5,00 eurot
Luule Tartlan. Vyacheslav Eremeev, Maalehe kartuliraamat,
Hea Lugu, 2013, hind: 11,00 eurot
Karen Sullivan, Heasse vormi koos koeraga. Tervise teejuht,
Koolibri, 2008, hind: 10,00 eurot
Bradley Viner, Mul on kodus hiir,
Egmont Estonia, 2004, hind: 3,50 eurot
Jaan Port, Koduaed,
Tartu Eesti Kirjastus, 1944, hind: 9,00 eurot
Anu-Kristin Tara, Suvelilled,
Ajakirjade Kirjastus, 2009, hind: 26,00 eurot
Lucia Röed, Katarina Steinman ja Anders Wennström, Toataimed. Päritolu, hooldamine ja paljundamine,
Varrak, 2008, hind: 12,00 eurot
Kodu ja aed all on 1305 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!