Teema: Maailma ajalugu
Pealkiri:
Suvorov. Vene Hannibali elu ja võitlusedAutor(id): Jüri Kotšinev
Kujundaja: Tiiu Allikvee
Kirjastus: Kunst
Linn: Tallinn
Aasta: 2010
Originaalkeel:
ISBN: 9789949437689
Lehekülgi: 232
Seisukord: normaalses korras raamat, esikaanel hinnasildi rebimise jälg
Mõõdud: 135x205
Suurus: tavaformaadis kõvade kaantega
Sisu:
Aleksandr Vassiljevitš Suvorov (1730–1800) – kes ei teaks tema nime? Väejuht, kes ei tundnud kaotust, kes tõi kuulsust oma isamaale ja valitsejatele nagu Jelizaveta I, Katariina II, Paul I. Ta osales Seitsmeaastases sõjas ning kahes Vene–Türgi sõjas, võitles prantslastega Põhja-Itaalias, nagu Hannibal ületas ta Šveitsi-sõjakäigu ajal koos vägedega raskestiläbitavad Alpid. Kuid ta sobis ka Poola ülestõusnute ja Jemeljan Pugatšovi mässavate kasakate mahasurumiseks. Suvorovi väejuhikuulsust ja vastuolulist isiksust on oma huvides ära kasutanud iga režiim Venemaal. Laiemalt vaatleb Suvorovi tähendust maailma ajaloos Eesti sõjaajaloolane Jüri Kotšinev käesolevas käsitluses. Lisaks väejuhi enda sõjateele saab lugeja tutvuda ka tema järglaste ja ametialaste mantlipärijate Bagrationi ja Kutuzovi eluga.
Märksõnad:
Kunst
väejuhid
marssalid
sõjaajalugu
Suvorov, Aleksandr, 1730-1800
väejuhid
marssalid
sõjaajalugu
Venemaa
18. saj.
biograafiad
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Suvorov. Vene Hannibali elu ja võitlused, Jüri Kotšinev, Kunst 2010Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ajalugu, militaar ja punanurk alla viimati lisatud:
Hans Salm, Hanno Valdmann, Valgamaa korrakaitsest 1919-2000,
Valga Politseiprefektuur, 2001, hind: 10,00 eurot
Ferdinand Ossendowski, Kommunism või elav Buddha,
Buddhakirjastus, 1996, hind: 9,00 eurot
Mati Graf, Eesti rahvusriik. Ideed ja lahendused: ärkamisajast Eesti Vabariigi sünnini,
1993, hind: 11,00 eurot
Ants Loos ja Hans Salm, Muusikast helisev maja. Valga Muusikakool 1922-2002,
Litero, 2002, hind: 14,00 eurot
Mati Laos, Mainori lugu,
Mainor, 2014, hind: 18,00 eurot
Tom Bower, Punane ämblikuvõrk. MI6 ja KGB nupumehed,
Ersen, 1998, hind: 7,00 eurot
Heino Pedusaar, Kullerist ringhäälinguni,
Valgus, 1990, hind: 5,00 eurot
Peter Burke, Mis on kultuuriajalugu?,
Tallinna Ülikool, 2011, hind: 15,00 eurot
Koostanud: Karl Mang ja August Pähklimägi, Suure võitluse algus. Mälestusi Suure Isamaasõja esimestest kuudest,
Eesti Raamat, 1965, hind: 9,00 eurot
Juhan Kahk, Karl Siilivask, Eesti NSV ajalugu,
Perioodika, 1984, hind: 8,00 eurot
Ajalugu, militaar ja punanurk all on 5920 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!