Teema: Kriminaal- ja põnevusromaanid
Pealkiri:
Varjumäng. New York Times'i bestsellerAutor(id): Christine Feehan
Kujundaja: Nonparell
Kirjastus: Ersen
Linn: Tallinn
Aasta: 2005
Originaalkeel: inglise keel
Tõlkija: Reet Kandimaa
ISBN: 9985769031
Lehekülgi: 344
Sari: New York Times'i bestseller
Seisukord: normaalses seisukorras raamat
Mõõdud: 150 × 215 mm
Suurus: tavaformaadis ja kõvas köites raamat
Sisu:
#T285# KVP
Väljapaistev teadlane Peter Whitney tegeleb salajase eksperimendiga, millesse kaasab oma andeka tütre Lily. Doktor Whitney tahab suurendada grupi meeste vaimseid võimeid, et luua unikaalset löögiüksust. Ent eksperimendi käigus läheb miski viltu ja mehed, kes on üksteisest isoleeritud ning asuvad maa-aluses laboratooriumis, hakkavad surema. Näib, et tegu on veidrate õnnetusjuhtumitega. Kapten Ryland Miller aimab, et tema on järgmine ohver. Ent siis mõrvatakse doktor Peter Whitney ja kaunis Lily on ainus, keda mees võib usaldada. Naine, kellel on välja arenenud kummaline seitsmes meel, jagab Rylandiga oma hirme, reetmisi ja kasvavaid kahtlusi ning kirgliku südame iga lööki. Nii satuvad nad Lily isa minevikulabürinti… ja mõistavad, et keegi võis tapmised korraldada, püüdes midagi varjata.
Raamat sarjast New York Times'i bestseller
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Varjumäng. New York Times'i bestseller, Christine Feehan, Ersen 2005Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ilukirjandus alla viimati lisatud:
Jane Austen, Mõistus ja tunded,
Eesti Raamat, 1996, hind: 21,00 eurot
Franz Kafka, Öösel,
Perioodika, 1983, hind: 3,00 eurot
Aleksandr Solženitsõn, Üks päev Ivan Denissovitši elus,
Perioodika, 1963, hind: 6,00 eurot
Robert A. Heinlein, Nukkude isandad,
Elmatar, 1998, hind: 14,00 eurot
Nora Roberts, Kuum jää. New York Timesi bestseller,
Ersen, 1999, hind: 6,00 eurot
Nora Roberts, Silmitsi tulega. Kolmas raamat triloogiast Kolme Õe saar,
Ersen, 2003, hind: 8,00 eurot
Gert Helbemäe, Ohvrilaev,
Eesti Raamat, 1992, hind: 11,00 eurot
Gabriel García Márquez, Armastus koolera ajal,
Varrak, 1995, hind: 20,00 eurot
Sandra Brown, Ainult armastusest,
Ersen, 2008, hind: 15,00 eurot
Günter Grass, Plekktrumm,
Eesti Raamat, 1990, hind: 11,50 eurot
Ilukirjandus all on 22465 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!