Ega me siin lõbu Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Ega me siin lõbu pärast ole, Nina Lykke, Eesti Raamat 2023 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Müügil 54636 raamatut
Otsi raamatut
Vaikimisi pealkirjadest ja autorite nimedest,
otsi lisaks ka muudelt väljadelt (aeglasem).
Ostukorv

"Elupadrik. Kolhoosiromaan""Põhjasõda 1700-1721. Peeter I vÃ..""15 aastat Eesti uut pangandust: ü..""Lambri lood""Toitlustamine ja korrastustööd""Mino Võromaa 3. Koolilatsi kirät..""Lauludest helisevad aastad. Tõrva..""Püramiidide raamat""Printsess""Loodusluule 2005-2009""Head isu! Bon appetit! Aprill 1997""Mina ise ju! Otsapotsa lugu""Rindeõde""Kirju-Mirju II. Ettelugemist väik..""Katkenud sidemed. Depressiooni teg..""Psühhoanalüütiline arengukäsit..""Päikseline veranda""Ellujäämise õpetus II""Roheline apteek. Matkalemineja mee..""Kaalud""Puhka ometi, okasroosike!""Eesti põllumajandus XX sajandil I..""Inglise-eesti-vene turistivestmik...""Soomusrongide diviis Vabadussõjas..""Perihveerija päev""Vabrik""Tähti Suurest Raamatust""Eesti kirjandus. Lugemik IX klassi..""Siin maa peal""Vestluskunst""Rivaalid""Meie repertuaar 1979/11""Allan Quatermaini kummaline lugu k..""Pilk nõukogude Eesti kirjandusse""Intimus""Seitsmes päev""Garman & Worse. Kipper Worse""Meie ravimtaimed""Saka mõis. Varemetest pankranniku..""Tom ja Jerry 2021/1-6""Trumpäss""Isa traksid""Linnud, loomad ja sugulased""Corrida""Tallinna Raekoda""Väikese Heidi uued lood""Eesti NSV floora VI""Roosi nimi. XX sajandi romaan""Jüri Paeti salmik. Lustakaid jõu..""Vaenlasega voodis""Dessant""Mensa. Tõsta oma IQ-d""Pururikas poiss""Vastus varnast võtta! Kuidas olla..""Igaviku väraval. Valitud luuletus..""Hõbeingel""Narva reisijuht""Tekstist tekstini 2019. Lugemine j..""Llyri loss""Soodom ja Gomorra. Europeia sari""Käsi kirjutab""Väikeste meeste jutud""Inimene puudlinahas""Aie ja mina. Päästeekspeditsioon..""Maitsekas maitsestamine""Luuletusi ja poeeme""Parimad pühadetoidud""Oma rahva lood""Eesti NSV floora II""Deutschbaltische Porträtkunst in ..""Berliini müür. 13. august 1961 -..""Pinginaabrid. Kooliraha. Kiiktool...""Loomatervishoiu käsiraamat""Vitspunutised""Kosmiline energia. Kuidas rakendad..""Eemaldumine Kartaagosse. Esoteeril..""Meie repertuaar 1979/6""Miljardimäng""Magustoidud""Kohtamine tundmatuga""Agronoomi teatmik""Ei saa mitte vaiki olla. II valimi..""Vanaemade elutarkus. Head vanaaegs..""Vikerkaar 1988/1""Öömori okaslinn""Chancellori käsikiri""Nostradamuse ennustused""Looming 2023/8""Hingede öö""Kaotad mille leiad""Kaheksa jaapanlannat""Tee ravimtaimede juurde""Isa Browni lugusid ja teisi jutte""Olin välisministriks Talvesõja a..""LKA afäärid Lääne-Euroopas""Naisena sündinud"
96 tk kogusumma: 833,50 EUR

Teema: Ilukirjandus: väliskirjandus
Pealkiri: Ega me siin lõbu pärast ole
Autor(id): Nina Lykke
Kujundaja: Ande Kaalep


Kirjastus: Eesti Raamat
Linn: Tallinn
Aasta: 2023
Originaalkeel: norra keel
Tõlkija: Sigrid Tooming
ISBN: 9789916126592
Lehekülgi: 224

Seisukord: normaalses korras raamat

Mõõdud: 210x140
Suurus: Kõvakaaneline

Sisu:
Menuraamatu „Surmahaigus“ autori uus põnev romaan. Knut on keskealine kirjanik, kelle kuulsusepäevad on selja taga ja loominguline ahtrus kestnud paarkümmend aastat. Ühel päeval kutsutakse teda esinema Lillehammeri kirjandusfestivalile, tõsi, kellegi teise asemel, ja ta läheb sinna muu hulgas ka tasuta söögi-joogi pärast. Knut võtab kaasa oma homost naabrimehe, kelle kallim otsustab ka tulla, mis jätab Knuti peavarjuta. Sealtpeale liigub romaan siia-sinna hoope jagades mürinal tormilise kulminatsiooni poole. Raamatus käsitletakse mahakantud kirjaniku eluolu ja ellujäämisstrateegiaid, tõsielukirjandust ja selle teerulli alla jäämist, tänapäeva üleseksualiseeritust ja rikka riigi kultuuriprassinguid Nina Lykkele iseloomulikus koomilis-satiirilises võtmes, mis tegelastele ei halasta. Nina Lykke (snd 1965) on üks tänapäeva Norra säravamaid kirjanikke, kes näeb kõiges koomikat. Ta saavutas tuntuse ja tunnustuse kahe romaaniga: „Ei ja veel kord ei“ (2016) ja „Surmahaigus“ (2019). Viimase eest pälvis ta maineka Brage auhinna. Romaan „Ega me siin lõbu pärast ole“, mille autor kirjutas osaliselt Tartus, ilmus aastal 2022. Nina Lykke romaane on tõlgitud üheksateistkümnesse keelde ja neile on saanud osaks väga suur lugejamenu.

Märksõnad:
Eesti Raamat
Egil Haraldsen
norra
ilukirjandus
romaanid
Vi er ikke her for å ha det morsomt. Eesti keeles

Hind: 23,00 EUR
Otsing autori järgi:

Nina Lykke, Ei ja veelkord ei,
Eesti Raamat, 2024

Nina Lykke, Surmahaigus. Arstiromaan,
Eesti Raamat, 2021

Teema Ilukirjandus: väliskirjandus alla viimati lisatud:

Herman Melville, Moby Dick,
Eesti Raamat, 1974, hind: 7,00 eurot

Nikolai Leskov, Võlutud rändur. Valik jutustusi,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1955, hind: 3,00 eurot

Erich Maria Remarque, Elusäde,
Eesti Raamat, 1996, hind: 11,00 eurot

Jeffrey Archer, Linnulennult,
Kupar, 1995, hind: 9,00 eurot

Erich Maria Remarque, Must obelisk II,
Monokkel, 1992, hind: 5,00 eurot

Hervé Le Tellier, Anomaalia,
Tänapäev, 2021, hind: 22,00 eurot

Franz Kafka, Ameerika. Protsess. Loss,
Eesti Raamat, 1987, hind: 14,00 eurot

Paulo Coelho. Toimetanud Jaakko Hallas, Zahir,
Pilgrim, 2005, hind: 12,00 eurot

Francis Scott Fitzgerald, Sume on öö,
Eesti Raamat, 1976, hind: 7,00 eurot

Helen Fielding, Bridget Jonesi päevik,
Varrak, 2001, hind: 5,00 eurot



Ilukirjandus: väliskirjandus all on 6953 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Ega me siin lõbu pärast ole, Nina Lykke, Eesti Raamat 2023 | vanaraamat.ee
Ega me siin lõbu pärast ole, Nina Lykke, Eesti Raamat 2023 | vanaraamat.ee
Ega me siin lõbu pärast ole, Nina Lykke, Eesti Raamat 2023 | vanaraamat.ee
Ega me siin lõbu pärast ole, Nina Lykke, Eesti Raamat 2023 | vanaraamat.ee
Ega me siin lõbu pärast ole, Nina Lykke, Eesti Raamat 2023 | vanaraamat.ee
Ega me siin lõbu pärast ole, Nina Lykke, Eesti Raamat 2023 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 47 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2024 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud