Teema: Laste- ja noortekirjandus: välisautorid
Pealkiri:
Keelatud saar. Avastajate Akadeemia 7. raamatAutor(id): Trudi Trueit
Kujundaja: Signe Kanarbik
Kirjastus: Ühinenud Ajakirjad
Linn: Tallinn
Aasta: 2022
Originaalkeel:
Tõlkija: Triin Olvet
ISBN: 9789916715697
Lehekülgi: 256
Sari: Avastajate Akadeemia / Explorer Academy 7
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 228,6x152,4
Suurus: Kõvakaaneline
Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.
National Geographicu avastajate tõelistest seiklustest inspireeritud menuka romaanisarja seitsmendas ja ühtlasi ülipinevas viimases osas avanevad kõik kaardid ning Cruz Coronado elu muutub igaveseks.
Keset ülesandeid, mis viivad Avastajate Akadeemia õppurid jäämägesid täis Antarktika vetest Argentina tuhkkuiva kõrbe, püüab Cruz Coronado üles leida mõistatuse viimast osa. Kuna Nebula agendid ja tabamatu maadeuurijast spioon on endiselt liikvel, hakkab võimalus taastada ema kõikemuutvat valemit käest libisema. Orioni pardal oldud ajast on Cruz aga õppinud, et tõelised avastajad ei tohi kunagi alla anda.
Kuid ka pärast paljude tõeliselt ohtlike eriülesannete täitmist ja seiklusi kõigil seitsmel kontinendil ei oska ta valmis olla viimaseks üllatuseks…
Avastajate Akadeemia: faktidel põhinev väljamõeldud süžeega seiklussari, mis õhutab uudishimu uute tehnoloogiate, leiutiste ja tehnikavidinatega, kus tegelased lahendavad mõistatusi, salakoode ja šifreid – ka raamatuteksti sees – ning mille taustal on reaalsed National Geographicu avastajad.
Märksõnad:
Ühinenud Ajakirjad
Signe Kanarbik
Eva Absher-Schantz
Avastajate Akadeemia
ameerika
lastekirjandus
romaanid
seiklusromaanid
Explorer Academy
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Keelatud saar. Avastajate Akadeemia 7. raamat, Trudi Trueit, Ühinenud Ajakirjad 2022Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Laste- ja noortekirjandus: välisautorid alla viimati lisatud:
Moni Nilsson-Brännström, Tsatsiki ise,
Karrup, 2004, hind: 6,00 eurot
Jean Webster, Pikkjalg-isa,
Eesti Raamat, 1993, hind: 3,50 eurot
Jenny Carroll. Toimetanud Helve Võsamäe, Kokkutulek,
Varrak, 2005, hind: 6,00 eurot
Hall Öökull, Seidžo ja tema kobraste seiklused,
Eesti Raamat, 1967, hind: 8,00 eurot
Jules Verne, Kapten Granti lapsed,
Eesti Raamat, 1979, hind: 7,00 eurot
Gottfried August Bürger, Wabahärra von Münchhauseni imepärased reisid ja seiklused merel ning maal nii nagu ta ise nendest sõprade ringis veiniklaasi juures pajatas,
Tiritamm, 1992, hind: 5,00 eurot
Joseph Locke, Sabrina, teismeline nõid (6. osa) ehk Luks-luks, Benjamin Franklin,
Ersen, 2000, hind: 2,00 eurot
Randi Reisfeld, Sabrina, teismeline nõid (7. osa) ehk Armuloits ajab asja jutti,
Ersen, 2000, hind: 3,50 eurot
Bobby J.G. Weiss ja David Cody Weiss, Sabrina, teismeline nõid (8. osa) ehk Salemi nõiaprotsess,
Ersen, 2000, hind: 3,00 eurot
Cathy East Dubowski, Sabrina, teismeline nõid (9. osa) ehk Koerapõli,
Ersen, 2000, hind: 3,50 eurot
Laste- ja noortekirjandus: välisautorid all on 5390 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!