Teema: Looduse, teaduse, tehnika ja silmaringi raamatud lastele
Pealkiri:
Väike lasteentsüklopeedia. Tihedalt täis imelisi asju, mida kindlasti teada tahad!Autor(id): Kirjastus Pegasus
Kirjastus: Pegasus
Linn: Tallinn
Aasta: 2024
Originaalkeel:
Tõlkija: Kaspar Arme, Ann Kraut, Märt Kütas
ISBN: 9789916165829
Lehekülgi: 160
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 220x170
Suurus: Kõvakaaneline
Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.
Sajad faktid ootavad sind! See raamat on täis hämmastavaid teadmisi, mida on ülimalt huvitav lugeda. Piilu sisse, et saada teada mõned eriti ägedad asjad, mis on abiks koolitöödes või lihtsalt lõbusad. „Väike lasteentsüklopeedia“ põhineb 2020. aastal ilmunud „Lasteentsüklopeedial“.
Märksõnad:
Kirjastus Pegasus
lastekirjandus
teatmekirjandus
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Väike lasteentsüklopeedia. Tihedalt täis imelisi asju, mida kindlasti teada tahad!, Kirjastus Pegasus, Pegasus 2024Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Looduse, teaduse, tehnika ja silmaringi raamatud lastele alla viimati lisatud:
Mall Johanson, Kuidas ma maailma tulin?,
Valgus, 2005, hind: 7,00 eurot
David Burnie, Lühientsüklopeedia. Loodus,
Koolibri, 2000, hind: 11,00 eurot
Mario Denti, Klassikalise aja Ateena,
Eesti Entsüklopeediakirjastus, 1999, hind: 4,00 eurot
Neil Morris, Vana-Egiptuse igapäevaelu,
Koolibri, 2004, hind: 8,00 eurot
Theresa Greenaway, Džungel,
Koolibri, 1997, hind: 15,00 eurot
Marie-Laure Bouet ja Philippe Simon, Leiutised,
Sinisukk, 2006, hind: 10,00 eurot
toimetaja Tiina Tomingas, Liitreaalsus. Imelised 4D-planeedid,
Koolibri, 2020, hind: 5,00 eurot
Väikeste inimeste suured küsimused,
Äripäev, 2014, hind: 12,00 eurot
Richard Holmes, Lahingud. Silmaring. Lahingute ajaloos – vanade assüürlaste käsitsivõitlusest Esimese maailmasõja lahinguteni,
Koolibri, 2001, hind: 9,00 eurot
Tanuca Palomar, Samuel Castano, Tähistaeva müüdid,
Hunt, 2024, hind: 15,00 eurot
Looduse, teaduse, tehnika ja silmaringi raamatud lastele all on 1454 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!