Teema: Luule
Pealkiri:
Tiibade häälAutor(id): Emily Brontë, Doris Kareva ja Cesare Pavese
Kujundaja: Jakob Tulve
Kirjastus: Verb
Linn:
Aasta: 2022
Originaalkeel:
Tõlkija: Doris Kareva ja Miriam McIlfatrick-Ksenofontov
ISBN: 9789916978719
Lehekülgi: 70
Seisukord:
Mõõdud: 130 × 150 mm
Suurus: taskuformaadis, pehmes köites
Sisu:
Kolmkeelse raamatu luuletsüklid on sündinud eesti helilooja Tõnu Kõrvitsa nägemusest. Valiku Emily Brontë ja Cesare Pavese loomingust koostas, järjestas ja tõlkis eesti keelde Doris Kareva, kes kirjutas legendaarse ameerika naislenduri Amelia Earharti elu ja loomingu põhjal ka triptühhoni viimase osa.
Cesare Pavese ja Emily Brontë tekstide tõlge eesti keelde: Doris Kareva, Doris Kareva tekstide tõlge inglise keelde: Miriam McIlfatrick-Ksenofontov
Märksõnad
inglise
itaalia
eesti
ilukirjandus
luuletused
rööptekstid
eesti keel
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Tiibade hääl, Emily Brontë, Doris Kareva ja Cesare Pavese, Verb 2022Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Luule alla viimati lisatud:
Mats Traat, On unistus kui ränikivi,
Ilmamaa, 2000, hind: 16,00 eurot
George Gordon Byron, Luuletusi ja poeeme,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1957, hind: 4,00 eurot
Viivi Luik, Põliskevad,
Eesti Raamat, 1975, hind: 6,00 eurot
Marie Under, Marie Under. Väike luuleraamat,
Eesti Raamat, 1987, hind: 7,00 eurot
Betti Alver, Korallid Emajões. Luuletusi,
Eesti Raamat, 1986, hind: 14,00 eurot
Aime Hansen, Kalade kuninga maa. Luulet 1981-1986,
Eesti Raamat, 1988, hind: 2,50 eurot
Mare Osi, Elu on kingitus,
Sakala, 1992, hind: 2,00 eurot
Kaie Talviste, Klaasist silm ja teine ehtne,
Eesti Raamat, 1979, hind: 3,00 eurot
Märt Väljataga, Teine keel,
Eesti Raamat, 1989, hind: 2,50 eurot
Teesa Torst, Koidab. Koittaa,
2016, hind: 5,00 eurot
Luule all on 3551 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!