Teema: Sõnaraamatud
Pealkiri:
Inglise-eesti-inglise seletav arvutisõnastikAutor(id): Lauri Liikane, Andres Septer (koostajad)
Kirjastus: Estada
Linn:
Aasta: 2000
Originaalkeel:
ISBN: 9985934865
Lehekülgi: 479
Seisukord: kohati kulunud kaaned, pisut lainelised lehed, raamatukogu ja raamatukogust mahakandmise tempel sees, sisu olemas ja korralik
Mõõdud: 155 × 210 mm
Suurus: tavaformaadis, kõva kaantega
Sisu:
Inglise-eesti-inglise seletav arvutisõnastik on mõeldud nii algajaile kui ka juba edasijõudnud arvutikasutajatele. Raamatusse on koondatud üle 15 000 eesti- ja inglisekeelse arvutialase sõna, väljendi ning lühendi.
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Inglise-eesti-inglise seletav arvutisõnastik, Lauri Liikane, Andres Septer (koostajad), Estada 2000Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Käsiraamatud, ning teatmikud ja õppematerjalid alla viimati lisatud:
Sylvia Goulding, Oma silm on kuningas. 15 minutit saksa keelt,
Koolibri, 2014, hind: 15,00 eurot
Harry Õiglane, Füüsika nagu ta on,
Valgus, 1979, hind: 3,50 eurot
Toomas Sosnitski, Hur säger man på svenska? Kuidas kõnelda vigadeta? Eesti-rootsi vestlussõnastik,
E. ja A. K., 1991, hind: 6,00 eurot
Jaan Riives, Karl Tihase, Joonestamine. Õpik tehnikumidele,
Valgus, 1983, hind: 21,00 eurot
Juhan Tuldava, Rootsi keele grammatika. Svensk grammatik,
Valgus, 1980, hind: 7,00 eurot
Toom Õunapuu, Igapäevane emakeel,
Koolibri, 2002, hind: 10,00 eurot
Mart Aru, Maila Saar, Eesti-inglise vestmik / Estonian-english conversation guide,
Ilo, 1991, hind: 6,00 eurot
Paul Arcario, Susan Stempleski ja Lynne Strugnell, Inglise keele kursus iseõppijale. Kesktase + 3 CD-d,
TEA Kirjastus, 2007, hind: 32,00 eurot
Koostanud: Inge Allik, Tiiu Jõgi, Helgi Kõiv, Vastustega matemaatika ülesannete kogu riigieksamiks valmistujale,
Tallinna Tehnikaülikooli Kirjastus, 2001, hind: 10,00 eurot
Koostanud Inge Allik, Tiiu Jõgi ja Helgi Kõiv, Vastustega matemaatika ülesannete kogu riigieksamiks valmistujale,
Tallinna Tehnikaülikool, 2000, hind: 10,00 eurot
Käsiraamatud, ning teatmikud ja õppematerjalid all on 4785 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!