Teema: Alternatiivmeditsiin
Pealkiri:
Õitest hingeniAutor(id): Mercedes Merimaa. Koostanud: Annika Põltsam. Toimetanud: Katrin Streimann
Kujundaja: Külli Kuusik
Kirjastus: Menu
Linn: Tallinn
Aasta: 2011
Originaalkeel:
ISBN: 9789949470822
Lehekülgi: 136
Seisukord: normaalses korras raamat
Mõõdud: 215x150 mm
Suurus: tavaformaadis, pehmete kaantega
Sisu:
Taimetarga ja õieterapeudi Mercedes Merimaa teine raamat räägib taime õitest ja nende seosest inimese hingega. Me oleme harjunud kinkima lilli nii rõõmsate kui ka kurbade sündmuste puhul. Õis on sõnatu sõnumitooja, öeldes seda, mida me ise ei oska või ei julge. Ajal, mil oleme sisenemas Veevalaja ajastusse, on inimesed järjest rohkem valmis võtma vastu peenema võnkesagedusega õieenergiat. Õisi võiks tuua oma ellu märksa julgemalt. Õitega saab kaunistada toitusid, neist saab segada kokku värvikireva salati või valmistada ravimteed. Toit, millele on lisatud õisi, toidab ühtviisi hästi nii keha kui ka hinge. Hinge harmoniseerimiseks võib appi võtta õieteraapia. Raamatust leiab Frantsila ja Bachi õietilkade tutvustused. Lisaks avaldab Mercedes Merimaa oma maitsvate taimetoitude retsepte.
Märksõnad:
kokaraamatud, toit
looduslik meditsiin
eneseabi
muu ihu ja hinge puudutav
taimed
õis
looduslikud taimed
looduskasutus
õieteraapia
toiduvalmistamine
nõuanded
toiduretseptid
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Õitest hingeni, Mercedes Merimaa. Koostanud: Annika Põltsam. Toimetanud: Katrin Streimann, Menu 2011Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Alternatiivmeditsiin alla viimati lisatud:
Rahvaravi retseptid II kogumik,
Sünnimaa, 2000, hind: 4,00 eurot
Rahvaravi retseptid VI kogumik,
Sünnimaa, 2001, hind: 4,00 eurot
Robert Thé, Viis minutit massaaži. Lihtsad võtted valudest ja pingest vabanemiseks,
Odamees, 2005, hind: 6,00 eurot
Praktiline rahvaravi. Enesetervendajate ja loodustohtrite nõuanded. Viies kogumik,
Sünnimaa, 2004, hind: 4,00 eurot
Aive Luigela. Toimetaja Piret Mäeniit, Ravimtaimla,
Ühinenud Ajakirjad, 2008, hind: 15,00 eurot
Koostaja Heldur Jõgioja, Kaika Lainest Vangani. I. Rahvameditsiini varasalv,
H. Jõgioja, 2008, hind: 7,00 eurot
Ljudmilla Mihkelsoo ja Virgo Mihkelsoo, Isetervendaja käsiraamat. Käsiraamat-teatmik neile, kes tahavad ise oma tervise taastada.,
Remedyway, 2013, hind: 25,00 eurot
Mall Värva, Tee ravimtaimede juurde,
Maalehe Raamat, 2000, hind: 14,00 eurot
Vigala Sass (Aleksander Heintalu), Minu raviraamat 3. Ravimine ravimtaimedega I,
Arbuja, 1992, hind: 9,00 eurot
Idamaade ravikunst III,
Sünnimaa, 1998, hind: 4,00 eurot
Alternatiivmeditsiin all on 881 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!