Teema: Elulood, memuaarid
Pealkiri:
Kolm kuuskeAutor(id): Jüri Remmelgas
Kujundaja: Tiina Sildre
Kirjastus: Olion
Linn: Tallinn
Aasta: 2004
Originaalkeel:
ISBN: 998566387X
Lehekülgi: 278
Seisukord: normaalses seisukorras raamatukogust kustutatud eksemplar
Mõõdud: 139 × 209 mm
Suurus: tavaformaadis, pehmete kaantega
Sisu:
#T270#
Jüri Remmelgas oli Eesti Leegioni sõjakirjasaatja Teises maailmasõjas. Eelnenud 14 aastat ajakirjanikuna ja aasta vabatahtlikuna Idarindel olid parimad eeldused selleks tööks. Ta kirjeldab elu Berliinis sõjakirjasaatjate keskuses, sealset preisi korda ja tsensuuri, kuid ka oma ameti eeliseid, nt ligipääs salastatud teabele.
Kujutlus Eesti Leegionist kui tulevaste Eesti rahvusväeosade tuumikust annab mõtte eestlaste vastupidamisele tolles SS-i pesas. Ka leegioni õppekeskust Debicas ja leegionäride esimesi ränki lahinguid kirjeldab autor põhjalikult. Tema sõltumatu ja omas ajas väga objektiivne mõtteviis on eriti sümpaatne.
elulood, memuaarid, mälestused, Eesti Leegion, eestlased, kirjasaatjad, ajakirjanikud, Teine maailmasõda, 1939-1945, sõjaajalugu
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Kolm kuuske, Jüri Remmelgas, Olion 2004Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Elulood, memuaarid alla viimati lisatud:
Laura Grünberg, 21 maailmakuulsat heliloojat,
Odamees, 2005, hind: 5,00 eurot
Anne-Mari Alver, Vägivalla tütred,
Hai Uim, 2003, hind: 15,00 eurot
Elo Tuglas, Elukiri. 1952-1958,
Faatum, 1993, hind: 11,00 eurot
Tamara Miljutina, Inimesed minu elus. Eesti mälu,
Eesti Päevaleht, Akadeemia, 2010, hind: 8,00 eurot
Stefan Zweig, Balzac. Ühe elu lugu,
Kupar, 2000, hind: 15,00 eurot
Francoise Gilot, Carlton Lake, Elu Picassoga. Kümme aastat armastust,
Kunst, 1993, hind: 15,00 eurot
Essad Bey, Muhamed. Elulugu,
Eesti Raamat, 2000, hind: 9,00 eurot
Carl-Göran Ekerwald, Voltaire - elu ja mõtteviis,
Odamees, 2003, hind: 14,00 eurot
H. Peep, Johannes Vares-Barbarus,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1959, hind: 4,00 eurot
Gustav Ernesaks, Suu laulab, süda muretseb,
Eesti Raamat, 1971, hind: 4,00 eurot
Elulood, memuaarid all on 4357 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!