Ja sõna oli Jumal, Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Ja sõna oli Jumal, Kay Arthur, Logos 1997 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

Ostukorv on tühi

Teema: Religioon
Pealkiri: Ja sõna oli Jumal
Autor(id): Kay Arthur

Kirjastus: Logos
Linn:
Aasta: 1997
Originaalkeel:
Tõlkija: Helja Kirss
ISBN: 9985806638
Lehekülgi: 186

Seisukord: normaalses korras raamat
Suurus: tavaformaadis, pehmete kaantega

Sisu:
Raamat «Ja Sõna oli Jumal» tutvustab Johannese evangeeliumi. Õppematerjali on kerge kasutada –- see on «kiire alguse» programm igaühele, kellele Jumala sõna tõed on uued. Siin on just parasjagu tunde grupiviisiliseks õppevormiks. Kay Arthur ja ta abikaasa Jack rajasid misjoniorganisatsiooni Precept Ministries paarkümmend aastat tagasi. Koos oma meeskonnaga koostavad nad iganädalast induktiivsel meetodil põhinevat piibliuurimise kursust «Juhised juhile» ning edastavad raadio- ja TV-programmi «Võimalus elada».

Märksõnad:
religioon

Hind: 8,00 EUR
Teema Religioon alla viimati lisatud:

Koostanud John Strange, Piibliatlas,
Eesti Piibliselts, 1994, hind: 4,00 eurot

Marwin W. Cowan, Mormoonid. Mormoonide usk ja õpetus,
Logos, 1995, hind: 6,00 eurot

Uus Testament ja Psalmid ehk Vana Testamendi laulud,
EELK Konsistoorium, 1989, hind: 15,00 eurot

Martin Luther, Väike katekismus ja usuõpetus,
EELK Konsistooriumi kirjastusosakond, 1992, hind: 6,00 eurot

J. John, 10 käsku 21. sajandil,
Allika, 2006, hind: 15,00 eurot

Piibel. Vana ja Uus Testament,
Soome Piibliselts, 1989, hind: 15,00 eurot

Jaan Tammsalu; kuulanud ja kirja pannud Margit Arndt-Kalju; koostaja ja toimetaja: Margit Arndt-Kalju, Elukaar. Igavikulisi mõtteid sünnist surmani,
Pegasus, 2024, hind: 24,00 eurot

Kaljo Raid; koostanud Merike Uudam; toimetajad Ragne Kepler ja Kristjan Luhamets; eessõna: Joosep Tammo, Jah, Issand! Jutlused,
Pauluse Raamatupood, 2009, hind: 10,00 eurot

Jaan Hanni; toimetanud Jaan Hanni ja Liidia Hanni, Jutlused tugitoolilt ehk Hingeteraapia. 36 jutlust Kristusest kristlastele,
J. & V. Hanni, 2006, hind: 7,00 eurot

Rabindranath Tagore, Inimese religioon,
Olion, 1997, hind: 8,00 eurot



Religioon all on 1535 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Ja sõna oli Jumal, Kay Arthur, Logos 1997 | vanaraamat.ee
Ja sõna oli Jumal, Kay Arthur, Logos 1997 | vanaraamat.ee
Ja sõna oli Jumal, Kay Arthur, Logos 1997 | vanaraamat.ee
Ja sõna oli Jumal, Kay Arthur, Logos 1997 | vanaraamat.ee
Ja sõna oli Jumal, Kay Arthur, Logos 1997 | vanaraamat.ee
Ja sõna oli Jumal, Kay Arthur, Logos 1997 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 47 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2024 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud