Seened kultuuriloos, Aivar Jürgenson, Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Seened kultuuriloos, Aivar Jürgenson, Argo kirjastus 2022 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"Aoeelsed tuled""SuperStack® II Switch Management ..""Esmaabi kirurgiliste ja terapeutil..""Esivanemate varandus""Lemmikloomade elu""Sütevakk südames (luuletused)""Ja kõigi loomade üle... II""Õmblemise piibel. Käsiraamat har..""Lapitöö Eesti kodus""Täisealiste ja alaealiste kuriteg..""Ahvatlev argipäev""Küberkiusamine""Raske tee tõeni. Parvlaev Estonia..""Tiigriõpe. Haridustehnoloogia kä..""Metsatarga ravimtaimed. Kodused re..""Mangode hooaeg""Mürakarude viimased triibulised""Vembumees Vilde""Zar'a Jaa'qoobi arutlused""Kaunistamine decoupage-tehnikas""Hiina meditsiin ravib depressiooni""Haige kogu raha eest. Anekdoote ar..""100 küsimust ja vastust maaõigus..""Sosinad südaööl. New York Times..""Märkmeid Keila kihelkonnast ja Sa..""Lovin'""Suhteliselt kehvad lood""Arvutigraafika alused Solid Edge'g..""Inglise keel – minu rõõm. Õpi..""Durchbruch (pilutamine)""Kalender 1989""Pilk teaduse- ja tehnikamaailma. T..""Üle tema laiba. New York Times'i ..""Ameerika luule antoloogia. Poe'st,..""Kes näppas minu juustu? Mõistuju..""Poja surm""Igamehe arvuti-turvaja""Joonistamine – nägemise kool""Minu esimene šablooniraamat. Numb..""Sakala kalender 1992""Attempto controlled English as a s..""Inimlik komöödia. Filosoofilised..""Abiks noortejuhile 4. Liikumismän..""Sotsialismileeri peied""Vabadus paguluses. XIV Dalai-Laama..""Karistusseadustik (seisuga 06.06.2..""Arvutikasutaja käsiraamat. Micros..""Microsoft Word 2000. Kasutaja teat..""Tales of an Old Salt""Luuletused""Liikluseeskiri""Paberist mängumasinad. Värvilise..""Aasta metsas""Microsoft Internet Explorer 5.0""Turbo Pascal Programmer's Library:..""Liiklusseadus ja liiklusmärgid 20..""Väike java leksikon""Seened. Uudne fotodega Euroopa see..""Ballaade""Töösuhteid reguleerivad õigusak..""Arvuti lauaraamat 2004. 100 küsim..""Kaika Lainest Vangani 4. Rahvaravi..""Angel of light""Unelmate pitsid""Web search engines and complex inf..""Lääne tee""Toalilled sinu kodus""Põrgupõhja uus Vanapagan. Kogutu..""Kollektsionäärid""Rollimängud / Ролевые иг..""Vere analüüsid""Vabariikliku teenistuskoerte näit..""50 trikki, mida õpetada oma koera..""Ohtlikud maalid. New York Times'i ..""Õnnetus. New York Times'i Bestsel..""Prantsuse maalikunst IX-XIX sajand..""Kunstiliigid""Kimbatus (2. osa)""Kadudes internetti. Ühe võrguhul..""Putin tuli külla. Vene poliitika ..""Tervendaja 2010/12"
81 tk kogusumma: 734,70 EUR

Teema: Folkloor ja etnograafia
Pealkiri: Seened kultuuriloos
Autor(id): Aivar Jürgenson
Kujundaja: Jan Garshnek


Kirjastus: Argo kirjastus
Linn:
Aasta: 2022
Originaalkeel:
ISBN: 9789949688883
Lehekülgi: 408
Sari: Elav teadus

Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest

Mõõdud: 215x150
Suurus: tavaformaadis, kõvas köites

Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.

„Seened kultuuriloos“ pole tavaline seeneraamat – siin astuvad seened ette meie kaaslaste ja huviobjektina inimkultuuri valdkondades. Lisaks nende rollile toidukultuuris on juttu eestlaste ja teiste rahvaste suhtumisest seentesse, seenekorjamisest, seente kasvatamisest, seentega ravimisest, aga ka seenemürgitustest.
Autor näitab, missuguses tähenduses esinevad seened mõistatustes, naljandites, muistendites, unenägudes. Saame teada, mida on inimesed arvanud seente päritolust, kes on seenealused, mis on pilvetükid ja kuidas on need seotud seentega. Kaasajal on seened väga populaarne dekoratsioonielement.
Iseäranis punast kärbseseent kasutatakse sageli lasteraamatute illustratsioonides, vaateakendel, koomiksites, kujunduselemendina aedades ja õnnesümbolina postkaartidel. Miks on see nii? Ja kuidas on seotud kärbseseen ja kärbsed?

Aivar Jürgenson on kaitsnud teadusmagistri kraadi folkloristikas ja doktorikraadi kultuuriajaloos. Tema teaduslikud huvid hõlmavad lisaks etnomükoloogiale diasporaauuringuid, migratsiooni- ja koloniaalajalugu, rände- ja integratsiooniprotsesse minevikus ja tänapäeval. Välitöid on ta teinud eesti diasporaakogukondades Siberis, Kaukaasias ja Lõuna-Ameerikas.


Märksõnad:
Argo kirjastus
Jan Garshnek
ajalugu
folkloristika
loodusteadused
teadus
Elav teadus

Hind: - Hetkel on otsas*

*Jäta enda märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.

Seened kultuuriloos, Aivar Jürgenson, Argo kirjastus 2022 | vanaraamat.ee
Seened kultuuriloos, Aivar Jürgenson, Argo kirjastus 2022 | vanaraamat.ee
Seened kultuuriloos, Aivar Jürgenson, Argo kirjastus 2022 | vanaraamat.ee
Seened kultuuriloos, Aivar Jürgenson, Argo kirjastus 2022 | vanaraamat.ee
Seened kultuuriloos, Aivar Jürgenson, Argo kirjastus 2022 | vanaraamat.ee
Seened kultuuriloos, Aivar Jürgenson, Argo kirjastus 2022 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 47 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2024 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud