Kõigi asjade koidik, David Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Kõigi asjade koidik, David Graeber, David Wengrow, Postimehe kirjastus 2023 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

Ostukorv on tühi

Teema: Maailma ajalugu
Pealkiri: Kõigi asjade koidik
Autor(id): David Graeber, David Wengrow
Kujundaja: Kalle Müller


Kirjastus: Postimehe kirjastus
Linn:
Aasta: 2023
Originaalkeel:
Tõlkija: Andreas Ardus
ISBN: 9789916736081
Lehekülgi: 784

Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest

Mõõdud: 210x145
Suurus: Kõvakaaneline

Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.

„Kõigi asjade koidik“ muudab põhjalikult arusaama inimkonna minevikust. See on määratu intellektuaalse haardega raamat, mille kutsusid ellu uudishimu, moraalne vaade ja usk tegude jõusse.
Autorid tutvustavad täiesti uut lähenemist inimkonna ajaloole, muutes küsitavaks ühiskonna arengu senised põhitõed alates põllumajandusest ja linnade kujunemisest kuni riigi, demokraatia ja ebavõrdsuse tekkeni. See-eest avanevad uued lootusrikkad väljavaated võrdsema ühiskonna sünniks.
Aastasadu on meie kaugeist esivanemaist mõeldud kui primitiivseist ja lapsikuist – nad olid kas vabad ja võrdsed lillelapsed või ühed sõjakad jõmmid. Väidetakse, et tsivilisatsioon sünnib üksnes siis, kui ohverdada oma vabadus ja ürginstinktidele päitsed pähe panna. David Graeberi ja David Wengrow sõnul on sellised teooriad XVIII sajandi konservatiivse reaktsiooni viljad, kui põlisrahvaste vaatlejad ja intellektuaalid jõuliselt Euroopa ühiskonda kritiseerisid. Uus pilk toonasele vastasseisule annab üllatava pöörde sellele, kuidas mõista tänapäeval inimkonna ajalugu, sealhulgas põllumajanduse, omandi, linnade, demokraatia, orjuse ja tsivilisatsiooni enese päritolu.
Tuginedes murrangulistele uuringutele arheoloogias ja antropoloogias, näitavad autorid, kuidas ajalugu muutub palju huvitavamaks, kui oma kontseptuaalsed köidikud maha visata ja mõista, mis seal tegelikult peidus on.


Märksõnad:
Postimehe kirjastus
Kalle Müller

Hind: 41,75 EUR
Teema Maailma ajalugu alla viimati lisatud:

Cristian Heermann, Sing Sing vaikis. FJB suured afäärid,
Eesti Raamat, 1979, hind: 5,00 eurot

Olaf Remmel, Meditsiinist Pärnus läbi sajandite,
Seeniormeedikute Pärnu Koda, 2005, hind: 15,00 eurot

Gennadi Bossov, Kriminaalsest arheoloogiast ja kaduvast keelest,
Valgus, 1984, hind: 2,30 eurot

Guido Ilves, Katastroofid, mis vapustasid maailma,
Maalehe Raamat, 1997, hind: 4,00 eurot

Dee Brown, Mata mu süda Wounded Knees. Indiaanlaste ajaloost Ameerika Läänes,
Eesti Raamat, 1975, hind: 4,00 eurot

Sulev Valdmaa, Põhjamaade ajalugu,
Avita, 1998, hind: 10,00 eurot

Mati Õun, II maailmasõja tankid ja liikursuurtükid,
Grenader, 2016, hind: 20,00 eurot

Anna Politkovskaja, Putini Venemaa,
Eesti Päevaleht, 2006, hind: 14,00 eurot

Anna Politkovskaja. Toimetanud Maris Makko, Vene päevik. Mõrvatud ajakirjaniku viimane raamat,
Eesti Päevaleht, 2007, hind: 9,00 eurot

Bernhard Kay, Meresõiduajaloo suured ekspeditsioonid. Seikluslikud avastusretked maailma lõppu ja veelgi kaugemale,
Olion, 2008, hind: 12,00 eurot



Maailma ajalugu all on 1873 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Kõigi asjade koidik, David Graeber, David Wengrow, Postimehe kirjastus 2023 | vanaraamat.ee
Kõigi asjade koidik, David Graeber, David Wengrow, Postimehe kirjastus 2023 | vanaraamat.ee
Kõigi asjade koidik, David Graeber, David Wengrow, Postimehe kirjastus 2023 | vanaraamat.ee
Kõigi asjade koidik, David Graeber, David Wengrow, Postimehe kirjastus 2023 | vanaraamat.ee
Kõigi asjade koidik, David Graeber, David Wengrow, Postimehe kirjastus 2023 | vanaraamat.ee
Kõigi asjade koidik, David Graeber, David Wengrow, Postimehe kirjastus 2023 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 47 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2024 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud