Sada aastat üksildust, Gabriel Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Sada aastat üksildust, Gabriel García Márquez, Eesti Raamat 2017 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Müügil 54813 raamatut
Otsi raamatut
Vaikimisi pealkirjadest ja autorite nimedest,
otsi lisaks ka muudelt väljadelt (aeglasem).
Ostukorv

"Tiibklaveri kaanele kirjutatud loi..""Luuletused ja poeemid""Visiitkaardid. Poola satiirivalimi..""Umbrohud ja prahitaimed""Väike kleidipood""Kassitõugude piibel. Täielik ül..""Koerte haigused""Luule ja tõde""Impulsid""Suupisteraamat""Kunstiajalugu I-II""Aafrika eleegia""Tsirkuse süda""Suudlus lahkunuile. New York Times..""Raadiosignaal 0001""Meie ravimtaimed""Tõemetseen""Toscana argipäev. Itaalia elu aas..""Ausalt ja avameelselt Eesti partei..""200 ülikoolinalja""365 moodust, kuidas armastada oma ..""The ''good'' and the ''bad'' of th..""Sporditäht. Mai 2004""Maailma lihtsaimad ilunipid""Ida armukunst (1. osa)""Limpa ja mereröövlid""Väike kassiraamat""Pegasos ja peegel""Mässajad inglid""Kassiomaniku käsiraamat""Eduard Kutsar 1902-1970""Näitus Ruhnu kunstis / Ruhnu Isla..""Minu heade kommete meelespea""Kümme nüüdissoome luuletajat""Ravimtaimla""Vesised naljad II. Merelisi, ka jÃ..""Valge papagoi""Vanad vigurid ja vembud. Karikatuu..""Harry Augusti esimesed viisteist e..""Kas see on inimene""Motel nonstop""Sinfonie Nr. 1, Sinfonie Nr. 8""Õige nali õiges kohas [anekdoodi..""Otje""Kui su koer saaks rääkida...""Nelja uksega rosin. Koolinalju, hi..""Vesiratas""Mineviku tulevik. Seitse poeemi""Kokaraamat""Olgu, Jeeves""Naljaminutid""101 Eesti kuulsust""Eestimaa. Looduse teejuht""Sekspositiivseks""Tootlikkuse kasvu juhtimine ettevÃ..""Pisut vallatud lood""Interneti kodulehe tegemine""Amnestia""Jõevähk Eestis. Bioloogia ja tö..""Valitud valmid""Maa taevas""Öölaulud. Palatilaulud (LuuletsÃ..""Märkide rahvusvahelise registreer..""Kubja ürditalu ravimtaimed""Üksainus elu - üksainus Maarjama..""Koerad ja kassid parasiidivabaks"
66 tk kogusumma: 586,74 EUR

Teema: Ilukirjandus: väliskirjandus
Pealkiri: Sada aastat üksildust
Autor(id): Gabriel García Márquez

Kirjastus: Eesti Raamat
Linn: Tallinn
Aasta: 2017
Originaalkeel:
Tõlkija: Aita (Justa) Kurfeldt
ISBN: 9789985655405 (köites) 9985655400 (köites)
Lehekülgi: 350

Seisukord: normaalses korras raamat
Suurus: tavaformaadis, kõvade kaantega

Sisu:
Kolumbia kirjanik Gabriel Garcia Marquez (1928–2014) saavutas maailmakuulsuse romaaniga „Sada aastat üksildust“ (1967), millest kujunes ühtlasi Ladina-Ameerika maagilise realismi tähtteos.
Romaan esitab Buendiade suguvõsa loo. Ja Macondo küla või väikelinna tekkimise ning hävimise loo. Geograafiliselt kaardilt puuduv, kirjanikufantaasias loodud Macondo mahutab endasse kogu Kolumbia, – aga võib-olla kogu Ladina-Ameerika – tema müüdid, eksootika ja ebausu, üle kõige aga üksilduse, mille juured asuvad vägivallas ja vihkamises, eneseuhkes isemeelsuses, võimuihas ning enesearmastuses. Sellest vabanemise võimalusi näeb kirjanik ülluses ning armastuses.
1982. aastal omistati kirjanikule Nobeli kirjanduspreemia eeskätt just nimetatud üldinimlike joonte kujundajana.
Käesolev väljaanne on pühendatud 50 aasta möödumisele teose esmailmumisest.

Originaali pealkiri: Cien años de soledad

Märksõnad:
Marquez
hispaania
Colombia
ilukirjandus
romaanid

Hind: - Hetkel on otsas*

*Jäta enda märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.

Teema Ilukirjandus: väliskirjandus alla viimati lisatud:

Imogen Kealey, Vabastamine [teise maailmasõja särava kangelanna Nancy Wakei tõestisündinud loo ainetel],
Varrak, 2020, hind: 18,00 eurot

C. W. Gortner, Viimane kuninganna,
Eesti Raamat, 2009, hind: 8,00 eurot

Cécile Huguenin, Mangode hooaeg,
Kunst, 2016, hind: 10,00 eurot

Jules Verne, Hiinlase eksirännakud Hiinamaal,
Kuldsulg, 2004, hind: 11,00 eurot

Iain M. Banks, Herilase vabrik,
Olion, 1999, hind: 15,00 eurot

Colum McCann, Zoli,
Eesti Raamat, 2007, hind: 10,00 eurot

Margaret Atwood, Pinnaletõus,
Eesti Raamat, 1999, hind: 12,00 eurot

John Irving, Kuni ma su leian,
Eesti Raamat, 2008, hind: 9,00 eurot

Annette Hohberg, Suvi nagu see. Sari Varraku ajaviiteromaan,
Varrak, 2014, hind: 8,00 eurot

Robertson Davies, Mässajad inglid,
Varrak, 1997, hind: 13,00 eurot



Ilukirjandus: väliskirjandus all on 6959 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Sada aastat üksildust, Gabriel García Márquez, Eesti Raamat 2017 | vanaraamat.ee
Sada aastat üksildust, Gabriel García Márquez, Eesti Raamat 2017 | vanaraamat.ee
Sada aastat üksildust, Gabriel García Márquez, Eesti Raamat 2017 | vanaraamat.ee
Sada aastat üksildust, Gabriel García Márquez, Eesti Raamat 2017 | vanaraamat.ee
Sada aastat üksildust, Gabriel García Márquez, Eesti Raamat 2017 | vanaraamat.ee
Sada aastat üksildust, Gabriel García Márquez, Eesti Raamat 2017 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 47 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2024 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud