Teema: Reisijuhid, reisikirjad
Pealkiri:
Minu Prantsusmaa. Bordoopunase varjundidAutor(id): Hanna-Maria Laanet
Kujundaja: Heiko Unt
Kirjastus: Petrone Print
Linn:
Aasta: 2024
Originaalkeel:
ISBN: 9789916821404
Lehekülgi: 224
Sari: Minu...
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 190x130
Suurus: Pehmekaaneline
Sisu:
Ma palun teid Valge Raketi pardale! Algab sõit veini- ja toiduparadiisi.
Võtan kõiki kaasa koolipinki, degustatsiooniklassi ja viinamarjapõldudele, Cognaci kummituslossi ja destilleerimismasinate keskele. Tutvustan teile maailma parimaid veine, nende valmistajaid ja isegi Mel Gibsonit.
Veetsin 1642 hommiku-, lõuna- ja õhtusööki croissant’ide ja chocolatine’ide maal: maailma veinipealinnas Bordeaux’s, selle imekaunis ümbruses ja Cognaci piirkonna südames. Nii süttis minus armastus Prantsusmaa vastu.
Vein ei ole mingi tavaline jook, vaid teadus ja kunst, mis põimunud läbi põlvkondade. Ça, c’est la vraie France – see on tõeline Prantsusmaa.
Märksõnad:
Petrone Print
Heiko Unt
reisikirjad
Minu...
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Minu Prantsusmaa. Bordoopunase varjundid, Hanna-Maria Laanet, Petrone Print 2024Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Reisijuhid, reisikirjad alla viimati lisatud:
Regina Jaakson, Como järve ääres,
Heli Kirjastus OÜ, 2019, hind: 9,00 eurot
Enn Esko, Karilatsi, Taevaskoja, Põlva,
Maalehe Raamat, 2001, hind: 3,50 eurot
Leho Lõhmus, Jalutaja teejuht. Nõmme,
Solnessi Arhitektuurikirjastus, 2007, hind: 20,00 eurot
Friedebert Tuglase Majamuuseum. Дом-музей Фридеберта Тугласа. The house-museum of Friedebert Tuglas. Das Haus-Museum von Friedebert Tuglas. Friedebert Tuglaksen kotimuseo,
Perioodika, 1986, hind: 2,00 eurot
Liina Mittermayr, Minu Austria. Suusamägedest põgenikeni,
Petrone Print, 2019, hind: 12,00 eurot
Voldemar Panso, Maailm arlekiini kuues,
Eesti Raamat, 1973, hind: 4,00 eurot
Mart Helme, Eestimaa kirikute teejuht,
Ilukirjandus ja Kunst, 2002, hind: 11,00 eurot
Erna Tšeban, Draakonite maal,
Eesti Raamat, 1989, hind: 3,00 eurot
Thor Heyerdahl, Kon-tiki ekspeditsioon,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1957, hind: 6,50 eurot
Thor Heyerdahl, Kon-Tiki ekspeditsioon,
Tänapäev, 2004, hind: 21,00 eurot
Reisijuhid, reisikirjad all on 2164 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!