Palgasõdur Seitsmes raamat, Atentaat Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Palgasõdur. Seitsmes raamat, Atentaat presidendile, Kalle Klandorf, Cellarius 2022 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Müügil 54877 raamatut
Otsi raamatut
Vaikimisi pealkirjadest ja autorite nimedest,
otsi lisaks ka muudelt väljadelt (aeglasem).
Ostukorv

"Vanamees ja meri""Õitsengu äärel""Päevaraamat""Laulik. VIII klassile""Mõrv šokolaadiste muffinitega""Geopoliitika""Mineviku varjud""Draakon ja pärl""Valestre""Hiina rahvuslik võimlemine. Tai-j..""Okupatsiooni ikkes. 1918. a. Saksa..""Pilkaja 2016/4. Pilke- ja naljaaja..""Armastuse märgid""Iseseisvuspäeva sünd""Sinu süles...""Eesti etnograafia sõnaraamat""Kolme krooni kuningriigis""Misery""Vastuvett. 12 novelli""Eesti ajaloolised kõned""Aastaga haigustest priiks. Tervend..""Maailma TOP 10""Koguva küla J. Smuuli Muuseum""Jutustusi hulkadest""Tehn. dr. Ervin Peeter Pütsep 18...""Kesköine jooksja""Seitse tõtt ja seitse valet""Mõrvar purpurpunases rüüs""Uksed lahti, uksed kinni""Materialistliku dialektika kategoo..""Ордена СССР. Выпус..""Eesti koolinoored vabadusvõitluse..""Käiski Nuustakul ära""Ma armastasin venelast. Nemad""Kirjad isakodust""Vete maa""Võiduelu""Pilkaja 2017/1. Pilke- ja naljaaja..""45-kaliibriline naeratus""''Saarlaste Matsist'' ''Sõnumini'..""Läbi aastatuhandete""Meri""Pilkaja 2015/4. Pilke- ja naljaaja..""Füüsikalise looduskäsitluse alu..""Kooperatsioonist""Teine lugemine (artiklivalimik)""Jumalaga, majanduskriis""Rääbu ja Valge Peipsimaa""Klientide teenindamine on turustam..""Vestlus Sitsiilias""Väike Andi Nõmmel. Kodulooline j..""Julgustuseks kõigile eestimaalast..""Ka rikkad nutavad 4""Õnnerahva lood""Pilkaja 2017/3. Pilke- ja naljaaja..""Õnne tipul""Linnud, loomad ja sugulased""Tervendaja 2012/6""Orhideesid mitte tuua""Tapa""Mõrv üürikorteris""Organisatsioonikäitumine""Friedrich Nietzsche ja Cosima Wagn..""Petetud pruudid""Valitud pedagoogilised teosed. Art..""Masinatele pühendatud aastad""Polüglott. Abstinent. Maniakk""Everything About Me Is Fake ... A..""Ziglari müügisaladused""Sa oled üksi, kui sa oled surnud""Päikeselinn""Kes te koormatud olete""UFO-raamat""Innovatsiooni juhtimine""Mikumärdi""Sametingel""Tuna. Ajalookultuuri ajakiri 2011/..""Sügaval ees""Hingede öö""Pikker 1985/8""Sihtmärk""Raamat rõõmust. Kestev õnn muut..""Võõrutamisest ja lisatoidust, li..""Ettekuulutaja""Moskva Eesti Selts 1989-2000. Мо..""Jutustan sinule loo""Kolumbus kinnitab otsad""Tudengidemokraatia raamat""Rootsi majanduspoliitika Narva kau..""Luulet""Peksta ja kallistada. Arvamuslugus..""X viisaastak Nõukogude Eesti maja..""Doris""Laulik II""Tööstuspsühholoogia""Tiziani komitee""21 maailmakuulsat diplomaati""Suurepärase ema käsiraamat""Ribblestrop""Jootraha ei jäta""Nukitsamees""Udu rahvas. Seiklusromaan""Ihuüksi jäänud Alfie""Käsikäes""Mustade jälgede rida""Kolmas Silm 2006/2. Alternatiivsed.."
106 tk kogusumma: 795,10 EUR

Teema: Kriminaal- ja põnevusromaanid
Pealkiri: Palgasõdur. Seitsmes raamat, Atentaat presidendile
Autor(id): Kalle Klandorf
Kujundaja: Anu Mõtshärg


Kirjastus: Cellarius
Linn: Tallinn
Aasta: 2022
Originaalkeel:
ISBN: 9789916980408
Lehekülgi: 224
Sari: Palgasõdur 7

Seisukord: heas korras raamat
Suurus: tavaformaadis, pehmes köites

Sisu:
Tallinna linnavolikogu aseesimehe, Tallinna endise abilinnapea, endise kriminaalpolitseiniku, kaitseväe vastuluure ja eriteenistuse juhi Kalle Klandorfi põnevusromaanisarja „Palgasõdur“ 7. raamatu tegevus toimub 1990. aastatel. Eesti taasiseseisvuse väljakuulutamisest on möödunud mõni aasta. Vene sõjaväelased asuvad baasidest vägesid välja viima.
Venemaale ei meeldi Eesti riigi sõltumatu välispoliitika, mille prioriteetideks on kuulutatud ühinemine Euroopa Liidu ja NATOga. See ei lähe kokku Venemaal aetava poliitikaga. Eesti riigi põhiseaduslike institutsioonide vastu hakatakse sepitsema vandenõud, mida juhib eelmistest raamatutest tuntud GRU kindral Nikolai Dmitrievitš.
Korduvalt on Nikolai Dmitrievitši plaane tahtmatult seganud Tallinna kriminaalpolitsei komissar Mändmaa. Nii ka seekord. Mändmaa ei tunne GRU kindralit ega pole temast isegi midagi kuulnud. Seevastu teab kindral Mändmaast kõike.
Mändmaal enesel on palju muret Tallinnas lokkava kuritegevuse tõttu. Igal ööl toimub sissemurdmisi, vargusi, röövimisi ja tapmisi. „Öö oli suhteliselt rahulik. Sularahaautomaadist varastati 155 000 krooni. Vastu hommikut murti Esmofoni poodi ja varastati mobiiltelefone 50 000 krooni väärtuses. Ühtegi tapmist sel ööl ei toimunud.“
Ootamatult tuleb Mändmaa juurde naine, kes teatab, et tema 15-aastane tütar on kadunud. Sellest informatsioonist hargneb pimedate mõrvade jada Tallinnas, mille sooritab grupp alaealisi.
Samal ajal hakkab Eestis arenema suuremat sorti valitsuskriis, mida püüab ära kasutada GRU Eesti-vastastes huvides. Viimase võimalusena planeeritakse Eesti Vabariigi presidendile atentaati. Kuidas on sellega seotud Palgasõdur, Mändmaa ja GRU kindral Nikolai Dmitrievitš? Sellele püüabki „Palgasõduri“ 7. osa vastust anda.
Eesti riigijuhtide võimalikele atentaadikatsetele on vihjanud ka Eesti NSV KGB esimehe asetäitja Vladimir Pool oma raamatus „Minu elu ja teenistus KGB-s“


Märksõnad:
OÜ Cellarius
Palgasõdur
eesti
ilukirjandus
kriminaalromaanid

Hind: 8,00 EUR
Teema Kriminaal- ja põnevusromaanid alla viimati lisatud:

Nora Roberts, Kuu pime pool,
Ersen, 2007, hind: 15,00 eurot

Nora Roberts, Avalikud saladused. New York Timesi bestseller,
Ersen, 2002, hind: 9,00 eurot

Sandra Brown, Tähtaeg,
Ersen, 2016, hind: 17,00 eurot

Adrian McKinty, Kett,
Tänapäev, 2019, hind: 6,00 eurot

Martin Walker, Kuradikoobas,
Eesti Raamat, 2022, hind: 18,00 eurot

Katrine Engberg, Klaastiib,
Eesti Raamat, 2021, hind: 16,00 eurot

Kendra Elliot, Röövitud tüdruk,
Ersen, 2017, hind: 8,00 eurot

M.C. Beaton, Agatha Raisin ja surmatants,
Tänapäev, 2018, hind: 16,00 eurot

Jørn Lier Horst, Reetur. Kriminaalromaan. Politseiinspektor Willaim Wistingu põnevik 16,
Eesti Raamat, 2023, hind: 19,00 eurot

Jørn Lier Horst, Koopamees. Politseiinspektor William Wistingu põnevik,
Eesti Raamat, 2018, hind: 16,00 eurot



Kriminaal- ja põnevusromaanid all on 3662 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Palgasõdur. Seitsmes raamat, Atentaat presidendile, Kalle Klandorf, Cellarius 2022 | vanaraamat.ee
Palgasõdur. Seitsmes raamat, Atentaat presidendile, Kalle Klandorf, Cellarius 2022 | vanaraamat.ee
Palgasõdur. Seitsmes raamat, Atentaat presidendile, Kalle Klandorf, Cellarius 2022 | vanaraamat.ee
Palgasõdur. Seitsmes raamat, Atentaat presidendile, Kalle Klandorf, Cellarius 2022 | vanaraamat.ee
Palgasõdur. Seitsmes raamat, Atentaat presidendile, Kalle Klandorf, Cellarius 2022 | vanaraamat.ee
Palgasõdur. Seitsmes raamat, Atentaat presidendile, Kalle Klandorf, Cellarius 2022 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 47 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2024 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud