Teema: Laste- ja noortekirjandus: välisautorid
Pealkiri:
Jõuluvana jõulupuhkusAutor(id): Mauri Kunnas
Kirjastus: Sinisukk
Linn: Tallinn
Aasta: 2020
Originaalkeel:
Tõlkija: Andres Lepp
ISBN: 9789949080922
Lehekülgi: 40
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 290x230
Suurus: Kõvakaaneline
Sisu:
"Mida teevad jõuluvana ja päkapikud pärast seda, kui kingitused on jagatud?
Korvatunturil, imelisel jõulumaal, algab pärast jõululaupäeva väljateenitud puhkus. See kestab kaksteist rõõmsat päeva: esimesest jõulupühast kolmekuningapäevani. Siis unustatakse Korvatunturil töötegemine ja lõbutsetakse.
Jõuluvana ja päkapikud veedavad jõule nagu kõik teisedki: saavad kingitusi, söövad maitsvaid toite, käivad saaniga sõitmas ja mängivad. Kuid Korvatunturil on ka täitsa omad jõulutavad. Kas sa tead, mis päev on lumememmepäev? Ja mida tähendab ukerdamine?
Mauri Kunnas tunneb jõuluvana paremini kui keegi teine. Oma raamatus viib ta meid heitma pilku Korvatunturi nõiduslikku jõuluaega. Kui oled selle raamatu läbi lugenud, saad teada, et jõulude puhul pole suurepärane mitte ainult jõuluõhtu, vaid kogu armas jõuluaeg!"
Originaali pealkiri Joulupukin joululoma. Eesti keeles
Märksõnad:
Sinisukk
Mauri Kunnas
soome
jõulud
jõuluvanad
jutud
lastekirjandus
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Jõuluvana jõulupuhkus, Mauri Kunnas, Sinisukk 2020Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Laste- ja noortekirjandus alla viimati lisatud:
Aino Pervik, Sookoll ja sisalik,
Tiritamm, 2004, hind: 8,00 eurot
Walt Disney, Väike Merineitsi,
Egmont Estonia, 1993, hind: 3,50 eurot
Rein Saluri, Koduloomad,
Eesti Raamat, 1978, hind: 4,00 eurot
Koostanud: Inge Riisalo, Meie niidud I. Värvimisvihik lastele,
Valgus, 1973, hind: 2,50 eurot
L. Frank Baum, Võlur Oz,
Eesti Raamat, 1983, hind: 5,00 eurot
Eno Raud, Sipsik,
Eesti Raamat, 1987, hind: 9,00 eurot
Heljo Mänd, Mõmmi, sabata krokodill ja teised (näidendid),
Eesti Raamat, 1980, hind: 5,00 eurot
Matthias Johann Eisen, Imesõrmus,
Tiritamm, 1993, hind: 8,00 eurot
Astrid Lindgren, Vennad Lõvisüdamed. Röövlitütar Ronja,
Eesti Raamat, 1987, hind: 13,00 eurot
Meg Cabot, Printsessi päevikud III. Armunud printsess,
Varrak, 2002, hind: 9,00 eurot
Laste- ja noortekirjandus all on 14812 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!