Ülearune naine, Rabih Alameddine, Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Ülearune naine, Rabih Alameddine, Rahva Raamat 2023 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Müügil 54609 raamatut
Otsi raamatut
Vaikimisi pealkirjadest ja autorite nimedest,
otsi lisaks ka muudelt väljadelt (aeglasem).
Ostukorv

"Mõnda kroonikapidamisest. Metoodi..""Viimased kiviajast""Kui Saara naerab""Punaste õhtute purpur""Jõhker mäng""Surm on jäädav""Eesti rahva elulood I""Eesti Vabariik 100""Meisterklassi juveelivarga ülestu..""Väljapressimine. ''Mõttelugeja''..""Fregatijuhid""Borkmanni punkt""Kolm musketäri""Noppeid Albu valla ajaloost""Kaubandusleksikon""Otsekui hirv kisendab...""Eesti NSV floora I""Oma koja narr. Romaan""Suomen kielen lauseoppia""Aja puudutus""Praktiline nõiakunst""Lühike teatriajalugu""Alzheimeri tõbi sinu lähedasel. ..""Hingetu""Trini. Jutustus indiaanlasepoisist""Ploomitüdruk""Kruogan""Lageraie""Suusatama!""Zen aitab""Aastaaegadest [luuletused]""Kui kõik on läbi""Perke laulud. Me oleme üksikud r..""Vahtralehed lumel""Urbanowiczid""Tallinn ja Tartu 1938-1996. 55 aas..""Karjus ja lambad""Eesti kirjandus, kirjandusteadus j..""Maailm on täis lahutatud naisi""Putukajutud (jutustused)""Võõrad rongis""Eesti Nõukogude Entsüklopeedia k..""Heraklese 13 õnnetust""Taevas on päriselt olemas""Tervendaja 2011/2""Saatanlik plaan""Võimalused I-II""Jookse ilma ruttamata 2.osa""English in the limelight 2. Inglis..""Mõmmi-beebi ja unelaulud""Ära""Hawksmoor""Ja kurat naerab…1944-1945""TEA taskusõnastik. Soome-eesti/ee..""Süütu klient""Kleidivaras""Noorpõlvepatud""Eesti lipp""Samal ajal sajal jalal (kahepoolne..""Silmapaistev tegelane""1227 fakti, mis sind hämmastavad""''Kevade'' tee ekraanile""Vihma ja tähtede ööd""Töö ja talent näitleja loomingu..""Kuu varjukülg""Emakeele jaotusvara VI klassile""Laupäev""Tracy Beakeri lugu (1. osa)""Lauludest helisevad aastad. Tõrva..""Mõrv Bretagne'i rannikul""Rahvaravi retseptid VI kogumik""Kohtumine päikesega. Nõukogude n..""Päkapiku jõululugu""Punased nelgid""Laste, loovuse ja tuleviku feng sh..""Suudlusega kinnitatud""Ausalt ja avameelselt""Tartu Riikliku Ülikooli struktuur..""Kogutud teosed 1-7""Kirg""Kütused soojusenergia tootmiseks...""Klaabu""Kui Lembitu kutsus...""Arvutuslükati teooria ja käsitse..""Anna Cotmani kohtuprotsess""Kolmkümmend üheksa astet""Saatuse üllatused""Eesti teaduse biograafiline leksik..""Kellest me põlvneme. Himaalaja te..""Eesti Pimedate Muuseumi hoolekogu ..""Elu pärast surma. Teispoolsuse k..""Hirmus Henry ja jõle lumememm""Ravimtaimla""Suur Meaulnes""Learn English With Kinder""Bert ja rambipalavik""Adonis""Puuonni kaksikute seiklused: Kaksi..""Elus Arktika""Kaugel naljast. Далеко не ..""Õpime otsima ja avastama""Madli-Liis ja lugemiskoer""Siug""X noorte tantsupidu ''Lävel''. Ta..""Soome mehe mure""Mikro- ja makroökonoomika põhiku..""Hommikueine Tiffany juures""Jutte""Eesti riigi põhikirä´""Eesti keele õpik. XI klassile""Kodukoka tarkuseraamat. Asendamatu..""Pompeji viimsed päevad""Harjumus armastada. Luuletused""Intelligent Drawings: Managing CAD..""Destination: Estonia – Relocatio..""Minu onu Hermann. Mälestusi vanas..""Peegelmees""Ida Elisabeth""Tervendaja 2011/10""Kilul oli vilu. Lasteluule""Uhkus ja eelarvamus""Võõrad lood""Pearahakütid""Apostolov""Pöörikoht"
125 tk kogusumma: 1021,00 EUR

Teema: Ilukirjandus: väliskirjandus
Pealkiri: Ülearune naine
Autor(id): Rabih Alameddine
Kujundaja: Britt Urbla Keller


Kirjastus: Rahva Raamat
Linn: Tallinn
Aasta: 2023
Originaalkeel:
Tõlkija: Ingrid Ruudi
ISBN: 9789916142226
Lehekülgi: 288

Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest

Mõõdud: 210x140
Suurus: Pehmekaaneline

Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.

Aaliya Saleh elab üksinda Beiruti korteris, mis on tulvil raamatuid. Jumalata, isata, lahutatu ja lastetuna kujutab Aaliya endast perekonna „ülearust ripatsit”. Igal aastal tõlgib ta mõne oma lemmikraamatu araabia keelde ja paneb selle siis panipaika. Tema senisest kolmekümne seitsmest tõlkest pole mitte keegi kunagi ühtki lugenud. Kui Aaliya kuuleb, kuidas naarbrinaised, „kolm nõida”, tema halle juukseid kommenteerivad, värvib ta kogemata oma juuksed siniseks ...

Üksildase ja vaimuka peategelase abil viib Rabih Alameddine lugejad Liibanoni kodusõja aegsesse Beirutisse, aga ka rännakule maailmakirjanduse tippteoste tihedasse ja rikkalikku metsa, kus oleviku ja mineviku, kirjanduse ja elu omavaheline põimumine on korraga nii traagiline kui ka humoorikas. „Ülearune naine” ilmus 2013. aastal ja see on osutunud hinnatud teoseks paljudes riikides, võites Prantsusmaal Prix Femina 2016. ja California raamatuauhinna 2014. aastal.

„Kogu selle vaimustavalt originaalse teose üle kummub Beiruti taevas, millest paistev valgus on korraga koomiline ja traagiline, teadlikuna omaenese ajaloost ja mütoloogiast, valvab see inimese hapruse ja kirjasõna üle armastuse, teravmeelsuse, mõistmise ja harukordse tarkusega.“

Colm Tóibín

„Selle suurepärase romaani keskmes olev erakordne, olgugi et „ülearune“ naine on setitanud minu südamesse kihistuse elust, mida elatakse pahupidi – läbi elutarkuse, ilmutuse ja kahetsuse. See naine, kelle nimeks on Aaliya, kannab kogu oma nutikuse ja tagasihoidlikkusega imetabast vaimsust. Ta mõistab aega ja meeletusi ning ta on vaimustavalt koomiline.“
Rachel Kushner


Märksõnad:
Rahva Raamat AS
ilukirjandus
An Unnecessary Woman. Eesti keeles

Hind: - Hetkel on otsas*

*Jäta enda märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.

Teema Ilukirjandus: väliskirjandus alla viimati lisatud:

Francis Scott Fitzgerald, Sume on öö,
Eesti Raamat, 1976, hind: 7,00 eurot

Helen Fielding, Bridget Jonesi päevik,
Varrak, 2001, hind: 5,00 eurot

Helen Fielding, Bridget Jonesi päevik,
Varrak, 1998, hind: 7,00 eurot

Deborah Levy, Mees, kes nägi kõike,
Varrak, 2021, hind: 15,00 eurot

Erich Maria Remarque, Aeg antud elada, aeg antud surra,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1959, hind: 3,00 eurot

Peter Mayle, Provence. Väike välimääraja,
Varrak, 2007, hind: 13,00 eurot

Frederick Forsyth, Šaakali päev,
Eesti Raamat, 1989, hind: 6,00 eurot

Hermann Hesse, Klaaspärlimäng,
Eesti Raamat, 1976, hind: 14,00 eurot

Aleksandr Stepanov, Port Artur. Kolmas osa,
Ilukirjandus ja Kunst, 1948, hind: 6,00 eurot

Knut Hamsun, Maa õnnistus,
Eesti Raamat, 1991, hind: 7,00 eurot



Ilukirjandus: väliskirjandus all on 6953 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Ülearune naine, Rabih Alameddine, Rahva Raamat 2023 | vanaraamat.ee
Ülearune naine, Rabih Alameddine, Rahva Raamat 2023 | vanaraamat.ee
Ülearune naine, Rabih Alameddine, Rahva Raamat 2023 | vanaraamat.ee
Ülearune naine, Rabih Alameddine, Rahva Raamat 2023 | vanaraamat.ee
Ülearune naine, Rabih Alameddine, Rahva Raamat 2023 | vanaraamat.ee
Ülearune naine, Rabih Alameddine, Rahva Raamat 2023 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 47 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2024 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud