Teema: Ilukirjandus: väliskirjandus
Pealkiri:
Veneetsia visandivihikAutor(id): Rhys Bowen
Kirjastus: Ersen
Linn: Tallinn
Aasta: 2022
Originaalkeel:
ISBN: 9789949829910
Lehekülgi: 352
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 208x140
Suurus: Pehmekaaneline
Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.
Iga pilt räägib tähelepanuväärse loo
Caroline Grant proovib leppida oma abielu lõppemisega, kui saab ootamatu päranduse. Tema armastatud vanatädi Lettie jätab talle visandivihiku, kolm võtit ja viimase sosina… Veneetsia. Carolineʼil tuleb puistata Juliet „Lettie“ Browningi tuhk linna, mida too armastas, ja paljastada rohkem kui kuuskümmend aastat luku taga hoitud saladused.
On aasta 1938, kui kunstiõpetaja Juliet Browning saabub romantilisse Veneetsiasse. Tema õpilastele on selles linnas ohtralt ajalugu, kunsti ja ilu. Julietile aga kõrvetavad mälestused ja võimalus taas kohtuda Leonardo Da Rossiga, mehega, keda ta armastab, aga kelle tuleviku on tema suursugune perekond juba ammu paika pannud. Kuigi neil ei ole ühist tulevikku, ei saa miski nende vahele tulla. Kuni Veneetsiat tabab sõjaoht ning nad on sunnitud võitlema, ellu jääma ja kaitsma saladust, mis seob nad igaveseks.
Võti võtme järel rullub lahti Lettie elu täis võimatut armastust, kaotust ja vaprust. Kui Carolineʼi eneseavastuse teekond algab, avaneb tal võimalus ka vanatädi vead parandada.
Märksõnad:
Ersen
ilukirjandus
The Venice Sketchbook
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Veneetsia visandivihik, Rhys Bowen, Ersen 2022Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ilukirjandus alla viimati lisatud:
Margaret Atwood, Maitsev naine,
Eesti Raamat, 2012, hind: 7,00 eurot
Margaret Atwood, Leedi Oraakel,
Eesti Raamat, 2005, hind: 5,00 eurot
Mika Waltari, Kaarin Magnusetütar. Ajalooline romaan,
Orto, 1956, hind: 9,00 eurot
Erich Maria Remarque, Must obelisk I,
Monokkel, 1992, hind: 3,50 eurot
Eduard Vilde, Raudsed käed,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1960, hind: 3,50 eurot
Suzanne Robinson, Hauka süda,
Ersen, 1998, hind: 8,00 eurot
Paul van Loon. Kaastööd: Eddy C. Bertin, Jack Didden, Virgi Smits, Õuduste käsiraamat,
Kunst, 1994, hind: 6,00 eurot
John Dickson Carr, Sosinad,
Katariina, 2004, hind: 6,00 eurot
Maimu Berg, Ich liebte einen Russen. Zur Erinnerung an die schneereichen Winter der Kindheit (Ma armastasin venelast),
Gollenstein Verlag, 1998, hind: 5,00 eurot
Tõnu Trubetsky, Mina ja George,
Elust Enesest, 2017, hind: 35,00 eurot
Ilukirjandus all on 22411 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!