Teema: Kultuur
Pealkiri:
Venuse kultus. Orgiate kultuuriluguAutor(id): Susanna Foral
Kirjastus: Olion
Linn: Tallinn
Aasta: 2008
Originaalkeel: saksa keel
Tõlkija: Arne Nielsen
ISBN: 9789985665749
Lehekülgi: 448
Seisukord: raamatukogust kustutatud eksemplar templite ja kirjetega, kaaned kiletatud
Mõõdud: 154 × 226 mm
Suurus: tavaformaadis, kõvade kaantega
Sisu:
Orgiad ei ole kaasaja väljamõeldis – ajaloost ei leia ühtegi sajandit, mil poleks peetud erootilisi prassinguid või mängitud kollektiivseid seksuaalseid mänge. Religioossed peod jumaluste auks kulmineerusid orgiajoovastuses: jumalanna Isis egiptlastel, Aphrodite kreeklastel, Venus roomlastel – neid kõiki austati orgiatega. Kroonikud ja ajaloolased kirjeldavad Rooma keisri mõõdutundetuid bakhanaale, aga samuti nõidade pidustusi ja musti missasid.
Käesolev raamat on mahukas teos orgiaga kaasnevatest käitumisviisidest ja kollektiivse seksuaalnaudinguga seotud mängudest antiigist tänapäevani.
Tegemist on ühtaegu informeeriva, selgitava ja õpetliku lugemisvaraga.
Originaali pealkiri Venuskult : eine Kulturgeschichte der Orgie. Eesti keeles
Märksõnad:
suguelu
seksuaalkäitumine
kultuuriajalugu
erootika
pornograafia
suguelu
seksuaalkäitumine
kultuuriajalugu
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Venuse kultus. Orgiate kultuurilugu, Susanna Foral, Olion 2008Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Kultuur alla viimati lisatud:
Friedrich Reinhold Kreutzwald, Alg-Kalevipoeg (Alg-Kalewipoeg),
Ammukaar, 2019, hind: 21,00 eurot
koostanud ja toimetanud Livia Viitol, Igihaljas Vilde. Artikleid 2005-2009,
Eesti Kirjanduse Selts, 2009, hind: 14,00 eurot
Mihhail Lotman, Maria-Kristiina Lotman, Eesti silbilis-rõhulise rütmika jooni:neliktrohheus ja -jamb 19. sajandi teisel poolel ja 20. sajandi alguses,
EKSA, 2018, hind: 19,00 eurot
Juhan Kurrik, Ilomaile,
TÜ Kirjastus, 2013, hind: 23,00 eurot
Peter Lewis, Võitluskunstide müüdid ja legendid,
Byronet, 2002, hind: 15,00 eurot
Maaja Hage, Kõnelema! Harjutusi suulise väljendusoskuse arendamiseks koos õpetuste ja soovitustega,
Koolibri, 1994, hind: 14,00 eurot
Argo Mund ja Ellen Uuspõld, Õpetusi ja harjutusi algajale keeletoimetajale,
Tartu Ülikooli Kirjastus, 2009, hind: 6,00 eurot
Mari Mets, Suhtlusvõrgustikud reaalajas: võru kõnekeele varieerumine kahes Võrumaa külas,
Tartu Ülikooli Kirjastus, 2010, hind: 10,00 eurot
Toimetanud Katrin Maiste, Mart Meri ja Raina Reiljan, Eesti keel ja kultuur maailmas III,
Eesti Instituut, 2009, hind: 4,00 eurot
peatoimetaja Marin Laak; koostajad ja toimetajad: Ene-Reet Soovik, Elle-Mari Talivee, Jason Finch, Anu Printsmann, Methis 2019/24. Kirjanduslikud linnauuringud,
Tartu Ülikooli Kirjastus, 2019, hind: 7,00 eurot
Kultuur all on 4736 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!