Teema: Ilukirjandus: väliskirjandus
Pealkiri:
Metsa varjusAutor(id): Lars-Henrik Olsen
Kujundaja: Made Balbat
Kirjastus: Olion
Linn: Tallinn
Aasta: 1996
Originaalkeel: taani keel
Tõlkija: Raivo Juurak
ISBN: 546000182x
Lehekülgi: 264
Seisukord: kasutatud raamat, kaaned ja lehed kohati kulunud, määrdunud ja murdmisjälgedega, kaaned raamatuseljalt katki, templid sees, sisu olemas ja loetav, pildil teine eksemplar
Mõõdud: 141 × 208 mm
Suurus: tavaformaadis, pehmete kaantega
Sisu:
Järg romaanile: Puutumata maa.
Taani kirjaniku Lars-Henrik Olseni ajaloolise triloogia teine raamat toob noore peategelase Svend'i Eestimaale pärast taanlaste võitu Lindanise all 1219. aastal. Ajaloohuvilistele noortele pakub romaan põnevaid seiklusi ning tolle aja eesti metsaküla igapäevaste tööde-tegemiste kirjeldusi. Svend võidab siin elatud aastaga külarahva austuse, samuti kena tütarlapse armastuse.
Originaali pealkiri: Skujult af skoven
Märksõnad:
taani ilukirjandus
romaanid
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Metsa varjus, Lars-Henrik Olsen, Olion 1996Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ilukirjandus alla viimati lisatud:
Laura Esquivel, Nagu šokolaadi keeduvesi. Romaan kuuvihikutes toiduretseptide, armulugude ja kodurohtudega,
Sinisukk, 1994, hind: 5,00 eurot
Paul Kuusberg, Südasuvel,
Eesti Raamat, 1966, hind: 4,00 eurot
Henning Mankell, Valejälg,
Eesti Raamat, 1998, hind: 14,00 eurot
Jasmine Cresswell, Kadunud. Ravenite triloogia I raamat,
Ersen, 2018, hind: 7,00 eurot
Alexander McCall Smith. Toimetanud Krista Kaer, Ilusate tüdrukute moraal,
Varrak, 2005, hind: 5,00 eurot
Alexander McCall Smith, Kaelkirjaku pisarad,
Varrak, 2005, hind: 6,00 eurot
Jüri Ehlvest, Päkapikk kirjutab,
Vikerkaar, 1997, hind: 6,00 eurot
Susanna Yliluoma, Roosa palveraamat,
Tänapäev, 2008, hind: 8,00 eurot
Vladimir Karatkevitš, Kuningas Stahhi ajujaht,
Eesti Raamat, 1983, hind: 3,50 eurot
Ed McBain, Mees, kes kõhkles,
Katariina, 2002, hind: 4,00 eurot
Ilukirjandus all on 22461 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!