Teema: Ilukirjandus: eesti kirjandus
Pealkiri:
Katlakütja, kelner ja operatiivtötaja.Autor(id): Aivar Lembit
Kirjastus: Aivar Lembit
Linn:
Aasta: 2018
Originaalkeel:
ISBN: 9789949956128
Lehekülgi: 208
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 150x210
Suurus: Pehmekaaneline
Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.
Leo esimene tagasivaade oma elatud elule hõlmab aega sünnist kuni tööleasumise ja ülikooliõpingute lõpetamiseni: aastal 1988 enne NSV Liidu lagunemiseni viinud sündmusi.
Sinna kuuluvad ümbritseva maailma tundmaõppimine, sellega kohanemise katsed, esilekerkivate takistuste läbimine, püüded oma koha, õnne ja õigluse leidmisele.
Osaliselt isiklikele mälestustele tuginev romaan ajast, kui personali nimetati kaadriks, Ida-Saksamaal sõitsid ringi Trabandid, ebakindlad elemendid suunati õppima kaugõppesse ja Tartu Ülikool oli veel Riiklik.
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Katlakütja, kelner ja operatiivtötaja., Aivar Lembit, Aivar Lembit 2018Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ilukirjandus: eesti kirjandus alla viimati lisatud:
Marje Ernits, Hoia mu kätt,
Tormikiri, 2008, hind: 9,00 eurot
Rein Põder, Kivitok. Ühe põgeneja lugu,
Eesti Raamat, 2017, hind: 4,50 eurot
Mati Unt, Must mootorrattur,
Eesti Raamat, 1976, hind: 8,00 eurot
Argo Järve, Elamata elud,
2017, hind: 4,00 eurot
Tuule Lind; toimetanud Tiia Penjam, Liivakella helinal,
Tänapäev, 2017, hind: 4,00 eurot
Andrus Kivirähk, Rehepapp ehk November,
Varrak, 2000, hind: 18,00 eurot
Herman Sergo, Näkimadalad I-III,
Eesti Raamat, 1984, hind: 13,00 eurot
Valmar Adams, Õhtune valgus,
Eesti Raamat, 1982, hind: 5,00 eurot
Kati Murutar, Naisena sündinud,
Persona, 1992, hind: 7,00 eurot
Herbert Salu, Talvepaleest Lubjasaarele. Romaan Johann Kölerist,
Eesti Raamat, 1995, hind: 6,00 eurot
Ilukirjandus: eesti kirjandus all on 4353 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!