Teema: Kriminaal- ja põnevusromaanid
Pealkiri:
Sünge jumalusAutor(id): Bree Despain
Kujundaja: Jan Garshnek
Kirjastus: Pegasus
Linn: Tallinn
Aasta: 2011
Originaalkeel: inglise keel
Tõlkija: Tene Hook
ISBN: 9789949472406
Lehekülgi: 318
Seisukord: heas seisukorras kasutatud raamat
Mõõdud: 140 × 210 mm
Suurus: tavaformaadis ja pehmes köites raamat
Sisu:
Kadunud poeg
Ohtlik armastus
Tappa see, keda armastad enim
Daniel vaatas minu poole. Tema tumedad silmad uurisid mu nägu. Midagi oli neis liigagi tuttavates silmades teisiti. Ehk oli see viis, kuidas tänavalaterna oranžikas valgus tema pupillides vastu kumas. Või see, kuidas ta ainiti, kordagi pilgutamata, vaatas. Tema silmis peegeldus… nälg. Väikelinna pastori tütar Grace Divine teadis alati, et sel ööl, kui Daniel Kalbi kadus ja tüdruku vend Jude verisena koju tuli, juhtus midagi kohutavat. Nüüd on Daniel tagasi ja Grace peab valima: kas alistuda üha kasvavale armastusele Danieli vastu või jääda ustavaks oma vennale. Kui Grace Danieliga lähedasemaks saab, kuuleb ta, mis päriselt tol saladuslikul ööl juhtus. Ta peab päästma need, keda armastab. Aga selle hind võib tema jaoks olla liiga kõrge.
Bree Despain on lapsest saati armastanud lugusid luua. Ta alustas kirjutamist kolledži ajal, mil hakkas kirjutama ja lavastama näidendeid Philadelphia ja New Yorgi teismelistele. „Sünge jumalus“ on tema esimene romaan. Külasta teda aadressil www.breedespain.com
„See raamat on kõike, mida ma healt raamatult ootan: paha poiss, keeruline armastuslugu ja põnev müsteerium. Süngelt koomiline ja üllatav.“ - Becca Fitzpatrick, rahvusvahelise menuki autor.
Originaali pealkiri: The dark divine. Eesti keeles
Märksõnad:
ameerika
ameerika
ilukirjandus
põnevusromaanid
fantaasiaromaanid
Hind:
13,90 EURTeema
Kriminaal- ja põnevusromaanid alla viimati lisatud:
Tatjana Ustinova, Omad inimesed,
Ersen, 2005, hind: 8,00 eurot
Ann Granger, Mõrva varjud,
Varrak, 2009, hind: 7,00 eurot
Ian Rankin, Rippaed,
Varrak, 2015, hind: 8,00 eurot
Dick Francis, Viimse piirini,
Varrak, 2008, hind: 9,00 eurot
Jayne Ann Krentz, Pikk öö,
Ersen, 2005, hind: 6,00 eurot
Kate Quinn, Alice’i võrgustik,
Eesti Raamat, 2018, hind: 4,00 eurot
Agatha Christie, Sinise rongi mõistatus,
Katherine, 1994, hind: 5,00 eurot
Anders de la Motte ja Måns Nilsson, Maakleri surm,
Varrak, Maaleht, 2022, hind: 23,00 eurot
Yrsa Sigurdardóttir, Kes teisele hauda kaevab,
Varrak, Maaleht, 2022, hind: 14,00 eurot
Darja Dontsova, Kontrollsuudlus,
Ersen, 2004, hind: 6,00 eurot
Kriminaal- ja põnevusromaanid all on 3589 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!