Teema: Ilukirjandus: väliskirjandus
Pealkiri:
Bridget Jonesi beebi: päevikudAutor(id): Helen Fielding
Kujundaja: Ulla Puggaard
Kirjastus: Varrak
Linn: Tallinn
Aasta: 2017
Originaalkeel: inglise keel
Tõlkija: Lii Tõnismann
ISBN: 9789985342220
Lehekülgi: 200
Seisukord: normaalses korras kasutatud raamat
Mõõdud: 200x130
Suurus: tavaformaadis, pehmete kaantega
Sisu:
20.45. Muidugi on tõsi, et olen palju kordi kujutlenud, kuidas lähen ultraheliuuringule koos Markiga ja kuidas Danieliga – aga ometi mitte mõlemaga korraga. Ikka veel vallalisele ja lastetule Bridgetile, kelle bioloogiline kell tiksub juba kuuldavalt valjusti, saab osaks üllatus, et ta on rase. Aeg-ajalt kipub selle vägagi teretulnud seisundiga seotud rõõmu varjutama aga päris oluline ja vastikult ebamugav küsimus: kes on lapsukese isa? Kas lugupeetud ja korralik Mark Darcy, silmapaistev inimõiguste eestkõneleja? Või hoopis võluv ja vaimukas Daniel Cleaver, silmapaistev jobukakk? 19.00. Jääb mulje, nagu oleks nende kehastuses tegu ühe täiusliku mehe kahe poolega, kes üritavad terve elu teineteist üle trumbata. Ja nüüd etendab see komplekt oma näitemängu edasi mu kõhus. Juba tuntud headuses humoorikas ja liigutavas loos, mis räägib lapseootuspaanikast ja emadusõndsusest, aga ka seltskondlikust, töisest, tehnoloogilisest, kulinaarsest ja sünnituspabinaga koos käivast kaosest, on Bridget Jones – globaalne nähtus ja kogu maailma kõige armastatum üksiklane – tagasi, kõht ees. HELEN FIELDING on kirjutanud Bridget Jonesist raamatud „Bridget Jonesi päevik“, „Bridget Jones: täitsa lõpp“ ja „Bridget Jones: poisi järele hull“. Üksiti kuulus ta ka nende raamatute põhjal valminud filmide stsenaristide hulka. „Bridget Jonesi beebi: päevikud“ on tema kuues romaan. Tal on kaks last ning ta elab vaheldumisi Londonis ja Los Angeleses. „Helen Fielding on humoorikamaid briti autoreid ja koomiline Bridget Jones on geniaalne tegelaskuju.“ – Nick Hornby „Säravalt humoorikad lood!“ – Salman Rushdie
Originaali pealkiri Bridget Jones's baby : the diaries. Eesti keeles
Märksõnad:
Varrak
inglise
ilukirjandus
päevikromaanid
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Bridget Jonesi beebi: päevikud, Helen Fielding, Varrak 2017Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ilukirjandus: väliskirjandus alla viimati lisatud:
Erich Maria Remarque, Arc de Triomphe,
Eesti Raamat, 1976, hind: 6,00 eurot
Erich Maria Remarque, Taeval ei ole soosikuid,
Eesti Raamat, 1991, hind: 7,50 eurot
Charles Dickens, David Copperfield. Eesti Päevalehe romaaniklassika,
Eesti Päevaleht, Mediasat Group, 2007, hind: 12,00 eurot
Liz Nugent, Oliver, kildhaaval,
Rahva Raamat AS, 2021, hind: 6,00 eurot
Victor Hugo, Hüljatud II,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1954, hind: 8,00 eurot
John Dos Passos, 1919. USA triloogia. II,
Koolibri, 2022, hind: 23,00 eurot
Robin Schone, Naudingu õppetunnid,
Odamees, 2001, hind: 9,00 eurot
Fjodor Dostojevski, Idioot,
Eesti Raamat, 1975, hind: 12,00 eurot
Yvetta Holland, Salajased naudingud,
HG, 1993, hind: 8,00 eurot
Anton Tšehhov, Valik novelle. Kajakas,
Eesti Raamat, 1968, hind: 9,00 eurot
Ilukirjandus: väliskirjandus all on 6946 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!