Kalad akvaariumis, Heljo Mänd, Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Kalad akvaariumis, Heljo Mänd, Eesti Raamat 1987 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Müügil 54921 raamatut
Otsi raamatut
Vaikimisi pealkirjadest ja autorite nimedest,
otsi lisaks ka muudelt väljadelt (aeglasem).
Ostukorv

"Boråskartan 2006""Muumitrolli sõbrad""Maria Stuart. Ajalooline draama""India avastamine. Valitud esseed""Nancy Drew: Rubiinpunase gaselli m..""Suur Meaulnes""Eeli. Müsteerium Iisraeli kannatu..""Kirjad Maariale. Harald Teotseb""Üksainus soov""Kira Georgijevna""Ringkanali Cabiria""Borodino lahing""Halli kivi jutud ja teisi jutustus..""Sinise planeedi lugu""Soome mehe mure""Romansse tähtedele""Lastejutte""Kulla needus""Teispool Doonaud, Tisza taga...""Teine kuningriik""40 luuletust. Põimik nõukogude r..""Sanatooriumis""Neitsilikkus ja teisi jutte""Sõnajalaõis""Tervitus avamerelt""Isa ja aeg""Kohtumine päikesega. Nõukogude n..""Looming 2024/3""Päkapiku jõululugu""Maja põleb!""Kaotuse võit""Selge sott, ütles Vallesmanni Arv..""Jacopo Ortise viimased kirjad""Riukaraamat""Mingitud musikesed""Naer pole ainult naljaasi""Vikerkaar""Kolm Tartu balli""See pidid olema sina""Paristaja-Poeg""Trükkal J. W. Lackneri tapmine""Üht-teist Soomest""113-nda reisijad""Palle""Ru""Kuuskümmend kuus""Erki päästab tsirkuse""Vapustav tulikametsa lugu""Armastusloo lõpp""Religioonist demokraatias""Mary Poppins kirsipuu teel. Mary P..""Bonne""Tagasi ''Laste linna''. Level 4""Rumeenia novelle""Tuhkatriinu""Balkaari muinasjutte. Saja rahva l..""Esimesed aastad""Vihmausside elust""Lõputu põgenemine. Aruanne""Väikene Vaal, tegelikkuse lakeeri..""Ekspeditsioon""Õige on. To axion esti""Tahan olla aus""Tüdruk, 15. Flirt Inglismaa nimel""Kuidas jäljetult kaduda, nii et s..""Ühe doina jälgedes""Hirvepoja sünnipäev""Isiklikud asjad""Viimane võimalus""Oomega. Esseid ja murdmemuaare""Nende lõhn ajab mind nutma. Novel..""Tormakas nädalalõpp""Paradiisi Oskar""Tjorkin teises ilmas""Muinaslugu""Tramm Šiša Pangmale""Sortsid, võlurid ja muu nõiarahv..""Fanny ja Alexander""Kahekõne. Neli päeva 1989-ndal""Pidu ilumüüri ääres""Karauulika""Kommikoer ja pommikoer. Üksteist ..""Sisi. Austria keisrinna ja Ungari ..""Adami jälil""Lumes on tühjus""Aadam ja Eeva (jutustused)""Luugiga lehm""Manne""Skorpionid""Eesliköhv köösliahv""Päikesekonservid""Mees on mees. Galilei elu. Arturio..""W.i.t.c.h. Ekspeditsioon: Smaragdl..""Koer""Kasahhi muinasjutte. Saja rahva lo..""Elavad nukud. Novelle""Viplala lood I""Hakassi muinasjutte. Saja rahva lo..""Maiusjutud""Katastroof""Valik kirju""Valus küsimus. Laaste ja jutustus..""Paadimehe tõed. Katalaani muinasj..""Tšuk ja Gek""Fuugamust (luuletused)""Ellujäänu mälestused""Freddy nõbu Weedly""Võlg""Ajame juttu, lapsed""Mansi muinasjutte. Saja rahva lood""Laule Eestist. Valik luulet""Olmekaru""Imeline kalaluu""Kaštanka ja teisi jutte""Millest laulavad saag ja kirves""Ülesõidukohad""Uks endasse""Tarzani tagasitulek""Lilith, Tšingis-khaan ja teised""On üks ninasarvik Otto""Pulmapalavik""13 lugu. Laaste ja jutte noortelt ..""Salapärane linn merepõhjas""Hea preili ja Härrasmaja""Tuule lapsed""Kass, kes kõndis omapead (jutustu.."
126 tk kogusumma: 540,50 EUR

Teema: Ilukirjandus: eesti kirjandus
Pealkiri: Kalad akvaariumis
Autor(id): Heljo Mänd
Kujundaja: Matti Pärk


Kirjastus: Eesti Raamat
Linn: Tallinn
Aasta: 1987
Originaalkeel:
Lehekülgi: 160

Seisukord: kaaned pisut kulunud, sisu korras
Suurus: taskuformaadis, pehmes köites

Sisu:
#T124# RAAMAT ASUB LAOS, SAADAVAL 1-3 PÄEVA JOOKSUL. 082

Jutustus seitsmenda klassi tüdrukust Ravest, kelle ema on autoõnnetusel surma saanud ja kes peab olema perenaiseks nii isale kui ka kahele vennale. Seetõttu on tal inimestevahelistest suhetest tõepärasem pilt kui tema elakaaslastel. Vaatamata oma vaprusele, süveneb Raves väsimustunne, mis viib kriisini, kuid ennast kokku võttes ja lähedasi mõista püüdes saab ta tagasi tasakaalu.


Märksõnad
eesti
noorsookirjandus
jutustused

Hind: 4,00 EUR
Otsing autori järgi:

Heljo Mänd, Mõmmi, sabata krokodill ja teised (näidendid),
Eesti Raamat, 1980, hind: 5,00 eurot

Heljo Mänd, Koer taskus,
Eesti Raamat, 1967, hind: 3,00 eurot

Heljo Mänd, Miks sa vaikid?,
Eesti Raamat, 1969, hind: 5,00 eurot

Heljo Mänd, Jänese-Juta pühadepabin,
Tea, 2003, hind: 7,00 eurot

Heljo Mänd, Helle Raigna ja Meeta Terri, Karu-aabits,
Valgus, 1976, hind: 7,00 eurot

Heljo Mänd, Roosa muinasjutt,
Eesti Raamat, 1990, hind: 4,50 eurot

Heljo Mänd., Tuulehunt,
Koolibri, 2013, hind: 8,00 eurot

Heljo Mänd, Lood üheksast Tärnheinast,
Sinisukk, 2008, hind: 6,00 eurot

Jaan Rannap, Olivia Saar, Ira Lember, Heljo Mänd, Helju Rammo; Koostanud: Olivia Saar, Kummaline kuju,
TEA Kirjastus, 2007, hind: 4,00 eurot

Heljo Mänd, Mõmmi matemaatika,
Tea, 2009, hind: 5,00 eurot

Heljo Mänd, Tee tarkuseteradega ,
Koolibri, 2015, hind: 5,00 eurot

Heljo Mänd, Mina, Narrilinna kroonikakirjutaja,
OÜ Kribistaja, 2018, hind: 5,00 eurot

Teema Ilukirjandus: eesti kirjandus alla viimati lisatud:

Kalju Lomp, Riho Lahi, Kihva Värdi elu ja seiklused II,
1995, hind: 7,00 eurot

Mait Metsanurk, Ümera jõel,
Eesti Raamat, 1974, hind: 5,00 eurot

Ustav Mikelsaar, Kannata (2. osa),
Ilmamaa, 1998, hind: 7,00 eurot

Urmas Espenberg, Diskreetne passioon. Filosoofiline reality-romaan elust banaanivabariigis,
Kentaur, 2004, hind: 6,00 eurot

Uido Truija, Liivimaa neitsi,
Kentaur, 2004, hind: 3,00 eurot

Alma Teder, Elu õpilane I-II,
Ajaraamat, 1995, hind: 13,00 eurot

Madis Hint, Vaade merele,
Ilmamaa, 2002, hind: 8,00 eurot

Tiit Sepa, Hullumaja,
Ersen, 2005, hind: 7,00 eurot

Urmas Alas, Plahvatus,
Kupar, 1997, hind: 3,00 eurot

Karl Ast Rumor, Toimetanud: Kalevi Kvell, Kui Saara naerab,
Jumalikud Ilmutused, 2008, hind: 10,00 eurot



Ilukirjandus: eesti kirjandus all on 4352 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Kalad akvaariumis, Heljo Mänd, Eesti Raamat 1987 | vanaraamat.ee
Kalad akvaariumis, Heljo Mänd, Eesti Raamat 1987 | vanaraamat.ee
Kalad akvaariumis, Heljo Mänd, Eesti Raamat 1987 | vanaraamat.ee
Kalad akvaariumis, Heljo Mänd, Eesti Raamat 1987 | vanaraamat.ee
Kalad akvaariumis, Heljo Mänd, Eesti Raamat 1987 | vanaraamat.ee
Kalad akvaariumis, Heljo Mänd, Eesti Raamat 1987 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 47 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2024 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud