Teema: Kokaraamatud
Pealkiri:
Säästlikult ja suupäraseltAutor(id): Maire Suitsu
Kujundaja: Päivi Palts
Kirjastus: Varrak
Linn: Tallinn
Aasta: 2009
Originaalkeel:
ISBN: 9789985318805
Lehekülgi: 424
Seisukord: normaalses korras raamat
Mõõdud: 174 × 222 mm
Suurus: tavaformaadist veidi suuremas formaadis, kõvade kaantega
Sisu:
Telekokk ja paljude hinnatud kokaraamatute autor Maire Suitsu on oma uue raamatuga võtnud tõestada, et sissetulekute vähenemine ei pea sugugi tähendama üksluist ja vaest toidulauda.
Oma väite tõestamiseks käib autor koos lugejaga läbi ühe tavalise kaubanduskeskuse toiduosakonna. Nii mõnestki riiulist soovitab ta säästuajal päris mööda minna. Teiste puhul annab nõu, mida võtta ja mida jätta, mida osta turult või odavpoest. Ning mida teha ise ja muidugi palju odavamalt. Huviline saab õpetust, kuidas teha leiba, saia ja tortiljasid, värsket pastat, ravioole ja pelmeene, hapukapsast ja purgikurki, sülti ja pasteeti, koduvorsti ja lihakonserve, võilillemett ja vürtsikilu, võid ja majoneesi, jäätist, kohupiima ja jogurtit, mitmeid maiustusi ja palju muudki.
Ka on raamatu kaante vahel tegijat ootamas ligi tuhat toiduretsepti, milles säästlikkus ei jäta vähemalgi määral varju roa maitsvust või tervislikkust.
Märksõnad:
toiduvalmistamine
kokaraamatud
Hind:
27,00 EURTeema
Kokaraamatud alla viimati lisatud:
Anya von Bremzen, Kokakunsti eripäradest nõukogude korra tingimustes. Mälestusi toidust ja igatsusest,
Tänapäev, 2014, hind: 25,00 eurot
Väike viinakokteilide raamat,
Sinisukk, 2001, hind: 7,00 eurot
E. Arunurm, M. Jaanimägi, A. Järvamägi, E. Kangur, Salme Masso, O. Relve, L. Remmelgas, A. Saa ja A. Tõnsing, Kokaraamat,
Valgus, 1984, hind: 9,50 eurot
Toimetanud Anna-Maija Tanttu, Head isu! Parimad kodused retseptid,
M. Vingissaar, 1999, hind: 11,00 eurot
Toimetaja Violeta Barysiene, Hoidised: Kööginurk eriväljaanne,
Septyni Menai, 2008, hind: 3,00 eurot
M. Eesmaa, A. Küüsvek, S. Masso, Valik toiduretsepte,
Valgus, 1974, hind: 5,00 eurot
Ida Savi, Saiad, pirukad, koogid,
Valgus, 1979, hind: 5,00 eurot
Toimetanud: Salme Masso, Raamat maitsvast ja tervislikust toidust,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1955, hind: 18,00 eurot
Angeelika Kang, Maailma parimad magustoidud,
Ajakirjade Kirjastus, 2007, hind: 12,00 eurot
Ernst Friedrich, Õlu. 50 retsepti spetsiaalselt selle raamatu jaoks,
Avita, 2001, hind: 14,00 eurot
Kokaraamatud all on 2305 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!