Teema: Keel ja kirjandus
Pealkiri:
Lause õigekeelsus: juhatused ja harjutusedAutor(id): Mati Erelt
Kirjastus: Emakeele Selts
Linn: Tallinn
Aasta: 2019
Originaalkeel:
ISBN: 9789949922246
Lehekülgi: 183
Seisukord:
Mõõdud: 215x145
Suurus: Pehmekaaneline
Sisu:
Tartu Ülikooli emeriitprofessori raamatu neljas, täiendatud trükk käsitleb hea keele vaatevinklist kõiki põhilisi lauseehituse küsimusi: öeldise ühildumist ja aja-, tegumoe- ning eitusvormide kasutust, nimisõna käände ja kaassõna valikut, sõnajärge, täiendi ja lisandi vormistust, kõrvallausete, lauselühendite ja teonimetarindite kasutust, asendust, kordust ja väljajättu ning palju muud. Siin on ka põhjalik kirjavahemärkide tarvitusõpetus. Kõigi käsitletud teemade kohta on koostatud harjutused.Uus trükk on kooskõlas „Eesti keele käsiraamatu“ peagi ilmuva uuendatud väljaandega.
Raamat sobib kasutamiseks kõigile.
Märksõnad:
Emakeele Selts
keeleteadus
teadus
õpikud
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Lause õigekeelsus: juhatused ja harjutused, Mati Erelt, Emakeele Selts 2019Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Keel ja kirjandus alla viimati lisatud:
Maarja Vaino, Mati Undi hämaruse poeetika,
EKSA, 2019, hind: 13,00 eurot
Jan Kaus, The World of Estonian Literature,
Eesti Instituut, 2011, hind: 5,00 eurot
Koostanud Vaime Kabur ja Osvald Kivi, Eesti kirjandus, kirjandusteadus ja kriitika 1963-1966. Bibliograafia,
Eesti Raamat, 1968, hind: 4,00 eurot
koostaja-toimetaja Helve Hennoste, Tekstist tekstini 2019. Lugemine ja kirjutamine,
Argo, 2018, hind: 4,00 eurot
Reet Neithal; draamaterminid: Lehte Tavel, Mis on mis kirjanduses. Kirjandusterminite leksikon keskkoolile,
Koolibri, 1999, hind: 15,00 eurot
Eesti Keele Instituut; koostanud ja toimetanud Katrin Hallik ja Katre Kasemets, Et lugeja võiks tulla. Artiklite kogumik,
Eesti Keele Sihtasutus, 2010, hind: 5,00 eurot
Kaia Sisask, Noor-Eesti ja prantsuse vaim,
Tallinna Ülikooli Kirjastus, 2018, hind: 14,00 eurot
Veronika Kivisilla, Priit Ratassepp, Jürgen Rooste; toimetanud Katrin Kalamees, Labürint II. Kirjanduse õpik 8. klassile,
Avita, 2007, hind: 14,00 eurot
Lembit Andresen, Eesti aabits reformatsioonist iseseisvusajani,
Koolibri, 1993, hind: 8,00 eurot
Daniel Pennac, Nagu romaan,
Varrak, 2010, hind: 8,00 eurot
Keel ja kirjandus all on 1340 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!