Teema: Maailma ajalugu
Pealkiri:
II maailmasõja tankid ja liikursuurtükidAutor(id): Mati Õun
Kirjastus: Grenader
Linn:
Aasta: 2016
Originaalkeel:
ISBN: 9789949512874
Lehekülgi: 150
Seisukord: pisut muljutud olek, sisu olemas ja korras, raamatul võib esineda kopitamise lõhna, mis meie kogemuse põhjal aja jooksul lahtub
Mõõdud: 155 × 215 mm
Suurus: tavaformaadis, kõvade kaantega
Sisu:
Sõjaajaloohuvilistele ei pea kahtlemata selgitama tankide (ja II maailmasõja teisel poolel järjest enam ka liikursuurtükkide) tähtsust selle sõja lahingute tulemustele.
Käesolevas raamatus tehakse kokkuvõte II maailmasõjas sõdinud riikide tankidest ja liikursuurtükkidest ning nende toodanguarvudest.
Variantpealkiri Teise maailmasõja tankid ja liikursuurtükid
Märksõnad
tankid
suurtükid
liikursuurtükid
sõjatehnika
tehnika ajalugu
Teine maailmasõda, 1939-1945
Hind: -
Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
II maailmasõja tankid ja liikursuurtükid, Mati Õun, Grenader 2016Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Maailma ajalugu alla viimati lisatud:
Gordon L. Rottman, Berliini müür,
Koolibri, 2010, hind: 8,00 eurot
Valdeko Essau, Sinimägedest Uklei ja Zedelgheimi vangilaagrisse ning Ameerika vahikompaniise,
Grenader, 2011, hind: 4,00 eurot
Olavi Paavolainen, Volga voolab nüüd Moskvasse,
EKSA, 2018, hind: 14,00 eurot
Üldine ajalugu 33,
1995, hind: 1,00 eurot
Andres Adamson, Jüri Ant, Marko Mihkelson, Sulev Valdmaa ja Einar Värä. Koostanud Andres Adamson, Lähiajalugu. Õpik XII klassile,
Argo, 2000, hind: 5,00 eurot
A. Sunila, Eesti proletariaadi relvastatud ülestõus 1. detsembril 1924. aastal,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1961, hind: 8,00 eurot
Francis Fukuyama, Ajaloo lõpp ja viimane inimene,
Tänapäev, 2002, hind: 14,00 eurot
Alar Nigul. Toimetanud Lauri Suurmaa, Võitlus kahel rindel ehk eestlase juhtumised Nõukogude armee päevil Afganistanis,
Grenader, 2008, hind: 26,00 eurot
Voldemar Pinn, Tundmatu Teine Maailmasõda. Miks tapeti Hitleri asetäitja Rudolf Hess?,
V. Pinn, 1999, hind: 5,00 eurot
Jasper Ridley, Vabamüürlased,
Olion, 2003, hind: 10,00 eurot
Maailma ajalugu all on 1869 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!