Teema: Ilukirjandus: väliskirjandus
Pealkiri:
Vaskratsanik. 1. osa: Leningrad. Varraku ajaviiteromaanAutor(id): Paullina Simons
Kujundaja: Mari Kaljuste
Kirjastus: Varrak
Linn: Tallinn
Aasta: 2014
Originaalkeel:
Tõlkija: Riina Jesmin
ISBN: 9789985329931
Lehekülgi: 444
Sari: Varraku ajaviiteromaan
Seisukord: heas korras raamat
Mõõdud: 210x155 mm
Suurus: tavaformaadis ja kõvade kaantega raamat
Sisu:
Paullina Simons sündis 1963. aastal Leningradis ja asus kümneaastaselt koos perega elama Ameerika Ühendriikidesse. Ta on kirjutanud mitu ingliskeelset romaani, millest menukaim on „Vaskratsanik”.
„Vaskratsanik” on liigutav lugu venelanna Tatjana ja Ameerika päritolu Aleksandri armastusest Teise maailmasõja aegses Nõukogude Liidus. Romaani esimene osa algab päeval, mil Saksamaa tungis kallale Nõukogude Liidule. Armastusloo peakangelased kohtuvad Leningradis just sel ilusal suvepäeval. Näib, nagu oleks saatus nad kokku viinud, ent saatus veeretab nende teele ka takistusi. Peategelaste armastusloo teevad keeruliseks suhtekolmnurgad Tatjana õe Daša ja Aleksandri sõbra Dimitriga. Romaani esimesele osale lisavad dramaatikat sõjasündmused ja Leningradi blokaad.
Originaali pealkiri: The bronze horseman. Eesti keeles
Märksõnad:
ameerika
välisvene
ilukirjandus
armastusromaanid
Teine maailmasõda, 1939-1945
Leningradi blokaad, 1941-1944
Varraku ajaviiteromaan
Hind: -
Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Vaskratsanik. 1. osa: Leningrad. Varraku ajaviiteromaan, Paullina Simons, Varrak 2014Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ilukirjandus: väliskirjandus alla viimati lisatud:
Pierre Loti, Proua Krüsanteem,
Eesti Raamat, 2010, hind: 9,00 eurot
Alessandro Baricco, Novecento,
Pegasus, 2008, hind: 15,00 eurot
Erich Maria Remarque, Arc de Triomphe,
Eesti Raamat, 1976, hind: 6,00 eurot
P. G. Wodehouse, Olgu, Jeeves,
Monokkel, 1997, hind: 8,00 eurot
Pjotr Aleškovski, Kala. Ühe rände lugu,
Varrak, 2017, hind: 9,00 eurot
Henry Charrière, Papillon. Autobiograafiline põnevuslugu,
Olion, 1993, hind: 15,00 eurot
Georgette Heyer, Leidlik lord,
Ajakirjade Kirjastus, 2016, hind: 15,00 eurot
Georgette Heyer, Talumatu lord,
Ajakirjade Kirjastus, 2015, hind: 15,00 eurot
Per Petterson, Ma nean aja voolu,
Pegasus, 2016, hind: 2,00 eurot
Mara Zalite, Viienäpu,
Randvelt, 2015, hind: 7,00 eurot
Ilukirjandus: väliskirjandus all on 6895 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!