Teema: Kultuur
Pealkiri:
Lingvistiline mets. Tsibihärblase paradigma. Teadvuse kiirendiAutor(id): Valdur Mikita
Kujundaja: Maite Kotta
Kirjastus: Grenader
Linn: Tallinn
Aasta: 2013
Originaalkeel:
ISBN: 9789949512188
Lehekülgi: 240
Seisukord: normaalses korras raamat
Mõõdud: 160 × 240 mm
Suurus: tavaformaadist pisut suuremas formaadis, pehmete kaantega
Sisu:
#T134#
Lingvistiline mets on sülem inspireerivaid ja ebaharilikke mõtteid eesti keelest, loodusest ja kultuurist. See on kosutav lugemine kõigile, kes otsivad vastust küsimusele, miks on Eesti maagiline paik. Raamatus on juttu seentest, putukatest, soome-ugrist, suitsusaunast, metsast, kultuuriteooriast, jalgrattasõidust ning päratust kosmiliste mõõtmetega kartulikonksust, mida veel ükski eestlane pole suutnud Munamäe küljest lahti kiskuda.
Auhind: Virumaa kirjandusauhind, 2013
Auhind: Eesti Kultuurkapitali kirjanduse sihtkapitali aastapreemia (vabaauhind), 2013
Märksõnad
eesti keel
eestlased
loodus
kultuur
märgid
Eesti
esseed
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Lingvistiline mets. Tsibihärblase paradigma. Teadvuse kiirendi, Valdur Mikita, Grenader 2013Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Kultuur alla viimati lisatud:
Sveta Aleksejeva ja Leelo Märjamaa, Cupido ja Psyche,
Draakon ja Kuu, 2002, hind: 4,00 eurot
Toimetanud Marju Lauristin ja Peeter Vihalemm, Return to the Western World. Cultural and Political Perspectives on the Estonian Post-Communist Transition,
Tartu Ülikooli Kirjastus, 1998, hind: 25,00 eurot
Helmi Eller, Eestlased eksiilis,
Ilmamaa, 2022, hind: 14,00 eurot
August Gailit. Kirjad Eesti Kirjanike Kooperatiivile,
Eesti Kirjandusmuuseum, 1999, hind: 6,00 eurot
Linnar Priimägi, Minu sekundid. Protokoll 2019,
EKSA, 2020, hind: 14,00 eurot
Rahvakultuuri Arendus- ja Koolituskeskus; koostanud Heino Aassalu, Pill Luht, Kristjan Torop; toimetaja Pill Luht, Valimik XX sajandi I poole seltskonnatantse (Vanad seltskonnatantsud),
Rahvakultuuri Arendus- ja Koolituskeskus, 1997, hind: 7,00 eurot
Karl Pilvistu, Kultuur kaunistab elu. Mooste kultuurimaja 40 aastat,
Mooste kultuurimaja, 2007, hind: 5,00 eurot
Valmar Adams, Vene kirjandus, mu arm. Kirjandusteaduslikke artikleid ja esseesid,
Eesti Raamat, 1977, hind: 7,00 eurot
Anne Hussar, Arvo Krikmann ja Ingrid Sarv, Vanasõnaraamat,
Eesti Raamat, 1984, hind: 6,00 eurot
Kalle Lasn, Kultuuritõkestus. Ameerika naeruvääristamine,
Tänapäev, 2005, hind: 7,00 eurot
Kultuur all on 4731 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!