Teema: Laste- ja noortekirjandus: eesti autorid
Pealkiri:
Õiged mehedAutor(id): Laura Evisalu
Kujundaja: Anu Ristmets
Kirjastus: Hea Lugu
Linn:
Aasta: 2024
Originaalkeel:
ISBN: 9789916726839
Lehekülgi: 136
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 190x130
Suurus: Pehmekaaneline
Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.
Loo peategelane Riks on populaarne sportlik 11. klassi poiss, kes läheb elust võrdlemisi kergelt läbi. Tal on edukad vanemad, hea pea ning terve elu kestnud vankumatu sõprus naabermajas elava Hendrikuga. Riksil on küll veidi keeruline kohaneda, kui tema parim sõber vahetab ühel hetkel neid ühendanud saalihoki kunstikooli vastu, kuid ajapikku ta lepib sellega ning õpib tänu Hendriku uuele tutvusringkonnale mõndagi teistsuguse maailmapildiga inimeste kohta. Tema võrdlemisi selge arusaama elust pöörab aga pea peale Hendriku suur saladus. Rääkimata jätmised löövad poiste vahele sügava kiilu, nii et 18 aastat kestnud sõprus saab läbi. Aegamööda tekib Riksil aga küsimus, kas tema pettumus ja pahameel ei tule mitte sellest, mis on tema jaoks õige ja vale, vaid rohkem sellest, et pärast kõiki neid aastaid Hendrik teda ikka ei usaldanud. Poiss on korraga sunnitud ausalt otsa vaatama oma senistele hoiakutele ning otsustama, kas tahab, et tema elus oleksid huvitavad ja teda proovile panevad inimesed ning milline inimene ta tegelikult ise olla tahab.
Märksõnad:
Hea Lugu
Anu Ristmets
eesti
noorsookirjandus
romaanid
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Õiged mehed, Laura Evisalu, Hea Lugu 2024Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Laste- ja noortekirjandus: eesti autorid alla viimati lisatud:
Henno Käo, Inimese pesa,
Tea, 2009, hind: 4,00 eurot
Kristiina Kass ja Elo Selirand, Nöbinina. Telelavastuse raamat,
Tänapäev, 2012, hind: 12,00 eurot
Anne-Ly Roos, Minni ja Nubi-Villemi lood,
2013, hind: 4,00 eurot
Eno Raud, Lugu lendavate taldrikutega,
Avita, 2000, hind: 10,00 eurot
Henno Käo, Oliüks,
Eesti Raamat, 1989, hind: 4,00 eurot
kogunud ja raamatuks seadnud Kristi Salve, Vepsa muinasjutte,
Perioodika, 1993, hind: 3,00 eurot
Iris Assad, Miniloom ja Maksitaim,
Nornberg & Co., 2023, hind: 4,00 eurot
Jüri Parijõgi, Kui isa kinkis raamatuid,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1957, hind: 4,50 eurot
Piret Raud, Ernesto küülikud,
Tänapäev, 2022, hind: 16,00 eurot
Ilmar Tomusk, Päiksemetsa vanadekodu kriminalistid,
Tammerraamat, 2018, hind: 10,00 eurot
Laste- ja noortekirjandus: eesti autorid all on 3569 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!