Teema: Laste- ja noortekirjandus: välisautorid
Pealkiri:
Sandor. Nutikas nahkhiirAutor(id): Dorothea Flechsig
Kirjastus: Regio OÜ
Linn: Tartu
Aasta: 2020
Originaalkeel:
Tõlkija: Kristel Kaljund
ISBN: 9789949599882
Lehekülgi: 80
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 135x215
Suurus: Kõvakaaneline
Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.
"Sandor on lontis kõrvaga nahkhiir, kes oskab rääkida. Ta elab üksi ühe klassiruumi tagumise pingi kohal vanas rulookastis. Otse tema all istub Jendrik. Jendrik ei ole kuigi hea õpilane ja klassikaaslased kiusavad teda. Sandor aga valib Jendriku endale sõbraks. Üheskoos toovad nad päevavalgele suure saladuse: varas on matnud lossivaremetesse varalaeka!
Raamatu lõpust leiab huvitavat infot nahkhiirte kohta. Lugeja saab teada, et Eestis elab 14 liiki nahkhiiri, et kõige väiksem neist kaalub umbes sama palju kui kolm kummikommi, et nahkhiired lendavad kätega ja palju muud põnevat. Ja veel: nahkhiir on 2020. aastal Eesti „aasta loom“.
Raamatu autor Dorothea Flechsig töötas aastaid ajakirjanikuna, kirjutades samal ajal ka lasteraamatuid. Eesti lugejatele on Dorothea Flechsig tuttav Petronella Õnneseene sarja autorina. "
Originaali pealkiri Fledermaus mit Köpfchen. Eesti keeles
Märksõnad:
Regio OÜ
Regina Lukk-Toompere
lastekirjandus
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Sandor. Nutikas nahkhiir, Dorothea Flechsig, Regio OÜ 2020Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Laste- ja noortekirjandus alla viimati lisatud:
Raimo Männis, Kiviküla kooli poisid,
Eesti Raamat, 1974, hind: 4,00 eurot
Friedrich Reinhold Kreutzwald, Eesti rahva ennemuistsed jutud,
Eesti Raamat, 1978, hind: 22,00 eurot
Ole Lund Kirkegaard, Kummi-Tarzan ja teised,
Eesti Raamat, 1990, hind: 12,50 eurot
Harri Jõgisalu, Käopoja tänu,
Eesti Raamat, 1967, hind: 2,50 eurot
Aapeli, Üle linna Vinski,
Eesti Raamat, 1979, hind: 5,00 eurot
Disney, Koomiksikogu 16,
Egmont Estonia, 2011, hind: 10,00 eurot
Disney, Koomiksikogu 22,
Egmont Estonia, 2013, hind: 11,00 eurot
Joanne Kathleen Rowling, Harry Potter ja saladuste kamber (2.aasta) KÕVAS KÖITES,
Varrak, 2000, hind: 25,00 eurot
Geronimo Stilton, Smaragdsilma saladus,
Pegasus, 2002, hind: 10,00 eurot
Jens Ahlbom, Anders Nyberg ja Christer Öhman, Kivikirved ja püramiidid,
Odamees OÜ, 2000, hind: 10,00 eurot
Laste- ja noortekirjandus all on 14844 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!