Teema: Filosoofia, loogika
Pealkiri:
Kõiksuse lühiluguAutor(id): Ken Wilber
Kujundaja: Kersti Tormis
Kirjastus: Valgus
Linn: Tallinn
Aasta: 2002
Originaalkeel: inglise keel
Tõlkija: Janika Sild
ISBN: 9985-68-119-3
Lehekülgi: 368
Seisukord: pisut kulunud kaaned, raamatukogu ja sealt mahakandmise tempel sees, sisu olemas ja korras
Mõõdud: 150 × 230 mm
Suurus: tavaformaadist pisut suuremas formaadis, pehmete kaantega
Sisu:
Ken Wilber loob oma raamatus kõikehõlmava sünkretistliku süsteemi, mis ühendab seni vastandlikuks peetud mõttevoole. Ta kirjeldab ladusalt ja vaimukalt inimvaimu arengulugu Suurest Paugust kuni postmodernistliku olevikuni. Wilber paneb ühte patta Freudi ja Buddha, lepitades Lääne uuriva analüütilise vaimu Ida kontemplatiivsusega. Tema raamatus leiavad originaalset käsitlemist tänapäeval ehk kõige enam erimeelsusi tekitavad valdkonnad, nagu kosmoloogia, keskkonna ja evolutsiooni eetika, rahvuste erinevus ja kultuuride paljusus, sugudevaheline võitlus.
Siit leiab ka praktilisi nõuandeid oma mõtteviisi ja igapäevaelu muutmiseks. Raamat on tänuväärt katse luua veidi korda ja selgust meie heitlikus ajastus, mis on täis konflikte ja vastuolusid.
Ken Wilberi on meie aja üks loetumaid ja mõjukamaid ameerika filosoofe. Tema hiljuti ilmunud 8-köiteline teoste kogumik sisaldab 17 raamatut, esseid ja kirjutisi, mida on valikuliselt tõlgitud enam kui kahekümnesse keelde.
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Kõiksuse lühilugu, Ken Wilber, Valgus 2002Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Filosoofia, loogika alla viimati lisatud:
Mihkel Kunnus, Roheline süü,
Jumalikud Ilmutused, 2014, hind: 7,00 eurot
Søren Kierkegaard, Kartus ja värin. Meeliülendavad kõned,
Vagabund, 1998, hind: 21,00 eurot
Teodor Künnapas, Suured mõtlejad. Põhijooni filosoofia ajaloost,
Olion, 1992, hind: 7,00 eurot
Indrek Meos, Filosoofia sõnaraamat. Olulisi mõisteid, koolkondi, filosoofe, seisukohti,
Koolibri, 2002, hind: 12,00 eurot
Indrek Meos, Antiikfilosoofia,
Koolibri, 2000, hind: 10,00 eurot
Maharishi Mahesh Yogi, Armastus ja Jumal,
Eesti Maharishi Vedateaduse Assotsiatsioon, 1997, hind: 7,00 eurot
Bertrand Russell, Valik esseid,
Hortus Litterarum, 1994, hind: 10,00 eurot
Anthony Quinton, Hume,
Varrak, 2000, hind: 4,00 eurot
Juta Veimer, Eetikast. Fakultatiivõpik 12. klassile,
Valgus, 1990, hind: 4,50 eurot
R. K. Narayan, Jumalad, deemonid ja teised,
Eesti Raamat, 1990, hind: 5,00 eurot
Filosoofia, loogika all on 780 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!