Teema: Laste- ja noortekirjandus: välisautorid
Pealkiri:
Kolm sammu sinuniAutor(id): Rachael Lippincott, Mikki Daughtry, Tobias Iaconisega
Kujundaja: Jan Garshnek
Kirjastus: Rahva Raamat AS
Linn: Tallinn
Aasta: 2019
Originaalkeel: inglise keel
Tõlkija: Kristina Uluots
ISBN: 9789949664450
Lehekülgi: 240
Seisukord: normaalses korras raamat
Mõõdud: 210x150
Suurus: tavaformaadis, pehmes köites
Sisu:
Kas saab armastada inimest, keda sa ei tohi kunagi puudutada?
Stella Grantile meeldib kõike kontrolli all hoida, kuid tema kopsud on täielikult kontrolli alt väljas ja nende pärast on ta pidanud suurema osa oma elust haiglas veetma. Kõige rohkem peab Stella kontrollima seda, et ta ei puutuks kokku kellegi nakkusohtlikuga, sest nakkus välistab kopsude siirdamise. Reeglid on olulised. Kahe meetri kaugusel. Ilma eranditeta.
Will Newmani ainus soov on reeglid kuu peale saata ja haiglast välja pääseda. Varsti saab ta kaheksateistkümneaastaseks. Ta võib kopsude ravi lõpetada ja minna maailma avastama.
Will on täpselt see, kellest Stella peaks hoidma nii kaugele kui võimalik. Aga kaks meetrit ei tundu enam ohutu vahemaa, vaid karistusena. Mis juhtub, kui nad proovivad näpata tagasi pisut lähedust, mille haiged kopsud on neilt varastanud? Kas kolm sammu võib tõesti olla nii ohtlik, kui kaks noort on armumas?
Originaali pealkiri Five feet apart. Eesti keeles
Märksõnad:
Rahva Raamat AS
ameerika
noorsookirjandus
armastusromaanid
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Kolm sammu sinuni, Rachael Lippincott, Mikki Daughtry, Tobias Iaconisega, Rahva Raamat AS 2019Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Laste- ja noortekirjandus alla viimati lisatud:
Jüri Piik, Matsalu roostikus. Jutustus,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1971, hind: 2,50 eurot
Peep Ilmet, Matsalu mailt,
Eesti Raamat, 1986, hind: 2,50 eurot
Ernest Drake; toimetanud Dugald A. Steer; toimetanud Reet Sau], Dr. Ernest Drakei monsteroloogia. Imepäraste olendite täielik raamat,
Sinisukk, 2009, hind: 16,00 eurot
Diane Le Feyer, Uinuv kaunitar. Nukuteater. Avanevad lavapildid ja pabernukud,
Koolibri, 2014, hind: 11,00 eurot
Marilin Karu, Teine elu,
Tänapäev, 2017, hind: 8,00 eurot
Toimetanud Aivi Pargi, Rebane ja porgand. Virumaa laste muinasjutte ja lugusid,
Juhan Kunderi Selts, 1998, hind: 7,00 eurot
Erin Watt, Murtud prints. Royalid 2,
Pegasus, 2018, hind: 15,00 eurot
Erin Watt, Paberist printsess. Royalid 1,
Pegasus, 2017, hind: 17,00 eurot
Koostanud Andres Jaaksoo, Eesti lastekirjanduse antoloogia. VII köide. Hiir hüppas, kass kargas,
Steamark, 2000, hind: 12,00 eurot
Olimar Kallas, Proovisõit,
Eesti Raamat, 1981, hind: 4,50 eurot
Laste- ja noortekirjandus all on 14848 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!