Teema: Laste- ja noortekirjandus: välisautorid
Pealkiri:
Suur Pettsoni ja Finduse raamatAutor(id): Sven Nordqvist
Kirjastus: Koolibri
Linn: Tallinn
Aasta: 2021
Originaalkeel:
Tõlkija: Ülle Kiivet
ISBN: 9789985046210
Lehekülgi: 152
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 297x210
Suurus: Kõvakaaneline
Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.
Kogumik sisaldab viis Sven Nordqvisti lugu Pettsoni-taadi ja kass Finduse seiklustest: „Kuidas väike Findus kaotsi läks“, „Pettson ja Findus mängivad peitust“, „Rebasejaht“, „Pettson ja kireja kukk“ ja „Pettson telkimas“.Mõnus huumor ja Nordqvisti enda joonistatud meeleolukad pildid pakuvad mitmekordset avastamisrõõmu. Väikesed vahepalad tutvustavad lugude tausta ning avaldavad huvitavaid üksikasju raamatu tegelaste kohta. Muu hulgas kutsutakse lugeja koos Pettsoni ja Findusega pannkoogitorti valmistama, ilma vaatlema, nuputama, mängima ja igasuguseid asju meisterdama.Tõeline maiuspala nii uutele kui ka vanadele Pettsoni ja Finduse sõpradele!
Originaali pealkiri På äventyr med Pettson och Findus. Eesti keeles
Märksõnad:
Koolibri
lastekirjandus
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Suur Pettsoni ja Finduse raamat, Sven Nordqvist, Koolibri 2021Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Laste- ja noortekirjandus alla viimati lisatud:
Erin Watt, Murtud prints. Royalid 2,
Pegasus, 2018, hind: 15,00 eurot
Erin Watt, Paberist printsess. Royalid 1,
Pegasus, 2017, hind: 17,00 eurot
Koostanud Andres Jaaksoo, Eesti lastekirjanduse antoloogia. VII köide. Hiir hüppas, kass kargas,
Steamark, 2000, hind: 12,00 eurot
Olimar Kallas, Proovisõit,
Eesti Raamat, 1981, hind: 4,50 eurot
toimetanud Mai Mesilane, Rumal hiireke,
Odamees, 2004, hind: 3,50 eurot
Täheke. Tähekese kalender 2017,
Kultuurileht, 2016, hind: 1,50 eurot
Ebe Padu, Põdrad teevad nalja. Muinasjutte ja mõistulugusid,
Eesti Raamat, 2008, hind: 7,00 eurot
Täheke 2018/9,
Kultuurileht, 2018, hind: 1,60 eurot
Marii L. Tamm, Mõtleme lastele, kellel on raskem,
Marii L. Tamm, 2012, hind: 4,00 eurot
Kristi Kindel, Mart Laas, Askeldused päkapikumajas,
hind: 2,50 eurot
Laste- ja noortekirjandus all on 14848 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!