Kaks kaotatud armastust, Tiia Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Kaks kaotatud armastust, Tiia Sugasepp, Tammerraamat 2017 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Müügil 54603 raamatut
Otsi raamatut
Vaikimisi pealkirjadest ja autorite nimedest,
otsi lisaks ka muudelt väljadelt (aeglasem).
Ostukorv

"Keemialeksikon. Faktid ainsa pilgu..""Jahikoera memuaarid""Kõrboja peremees""Džungliraamat""Liharaamat""Mereklaas""Magus edu. Tetraloogia 1. raamat""Kes siis meie oleme?""Teeviidad. Kuidas tõlgendada kokk..""Disko""Loomalaste seiklused""VEKSA kalender 1986 9. osa. Välis..""Lapitöö Eesti kodus""Karulauk ja küüslauk""Kimbatus (2. osa)""Maailmalõpp 2028?""Räägi mulle rebasest. Pildiraama..""Pärast sind""Valitud teosed II""Barbie ja kolm musketäri""Jutustused (1. osa)""Hrabali raamat""Seitsme lukuga uks""Reedetud usaldus. New York Times'i..""Karu jõulumure""Макроскоп""Mälestusi ja mõtisklusi I-V. Ees..""Pärsia kirjad. Europeia sari""Kustumatu valguse maailm. Sõdurju..""Warhammer: Lizardmen""Pööningukass Atticus õpib jooni..""Moosese kood. Maailma ajaloo võim..""Maakorraldajad. Kremli maailmavall..""Poldark. Teine raamat, Demelza. Co..""Pildid""Kivid ja leib IV""Postkaardid minevikust. Sari Varra..""Tuulest viidud 1""Otto Kubo. Reis läbi värvilise e..""Jah, palun. Tänan! (lastele käit..""Hullumeelne. Tähendussõnad ja lu..""Hei, Dima!""Sõda ja rahu I-IV""Saatust ei valita. Intervjuud, mee..""Armastus ratastel""Aarded tellistes""De Profundis. Europeia sari""Impressum""Kuldvõtmeke ehk Buratino seikluse..""Tähtsaim kõigest. New York Times..""Nelikümmend küünalt""Ulata mulle käsi""Armuke""Mind ei ole olemas ma mõtlesin en..""Novellid II. Kogutud teosed 2""Üks elu, mitu surma. New York Tim..""Lõputu suvi""Ahvi hing. Inimese alateadvuse evo..""Maalin luiged läbi öö""Balkan. Lühiajalugu""Estonian Poetry and Language""Walt Disney elu ja muinasjutud""Kadunud muuseum Mistrali tänaval""Maari suvi""Tilly Trotter lesepõlves""Väike Sabatäht""Kass ja hiir. Novell""Külmale maale""Vanaema Vilma jutud""Tundmatu sõdur""Ravimtaimed ja kodused ravivõtted""Ummikjooks""Toimetulek diabeediga. Põhjalik t..""Leib. Ilo ja vägi. Bread. The Bea..""Vene köök""Minu käsitööd 2007/05""Olen kui päike ja tuul. Erna Nage..""Miniatuurid, jutustused, novellid ..""Kättemaksjad 2: Tulekahi""Friedrich Nietzsche ja Cosima Wagn..""Tühermaa""Pikad varjud (novellikogumik)"
82 tk kogusumma: 723,00 EUR

Teema: Ilukirjandus: eesti kirjandus
Pealkiri: Kaks kaotatud armastust
Autor(id): Tiia Sugasepp
Kujundaja: Villu Tammer


Kirjastus: Tammerraamat
Linn:
Aasta: 2017
Originaalkeel:
ISBN: 9789949616015
Lehekülgi: 288

Seisukord: normaalses korras raamat
Suurus: tavaformaadis, pehmete kaantega

Sisu:
Kuueaastane Thessa teatab oma onule, et temast saab kord kuulus ooperilaulja. Ta teebki kõik, et jõuda ooperimaailma ja seal edu saavutada. Thessa karjäär läheb ülesmäge päevani, mil toimub hooaja viimane etendus. Vaatuste vahel juhtub midagi ootamatut, mis muudab ta elu täielikult. Juhuslikult ilmub Thessa ellu pillimees Arthur, kes toob endaga kaasa naise jaoks ootamatuid tundeid. Kuid elul on Thessa jaoks varuks veel nii katsumusi kui ka võite, aga ka hämmastavaid kohtumisi ja suuri avastusi. «Kaks kaotatud armastust» on tulvil siiraid tundeid ja värvikaid seiklusi, mis viivad lugeja Eesti erinevatesse kohtadesse, Ameerikasse, Inglismaale ja mujalegi.

Märksõnad:
ajaviite- ja armastusromaanid
eesti ilukirjandus

Hind: 12,00 EUR
Teema Ilukirjandus: eesti kirjandus alla viimati lisatud:

Maria Lepmaa, Saladuste saladus,
Kentaur, 2017, hind: 10,00 eurot

Esta Aksli, Tare poole tõttaja III,
2008, hind: 13,00 eurot

Karl Ristikivi, Tuli ja raud,
Eesti Raamat, 1984, hind: 6,00 eurot

Jaan Kross, Kolme katku vahel II. Balthasar Russowi romaan,
Eesti Raamat, 1972, hind: 3,00 eurot

August Mälk, Taeva palge all,
Eesti Raamat, 1988, hind: 3,00 eurot

Allan Keian, Kuidas rikkaks jääda?,
Keian Publishing, 2013, hind: 8,00 eurot

Peeter Urm, Hüvastijätt,
Eesti Raamat, 1996, hind: 10,00 eurot

Aleksander Aina, Pimeduses kulgeb tee,
Tänapäev, 2016, hind: 17,00 eurot

Eduard Bornhöhe, Tasuja. Jutustus Eesti vanast ajast,
Eesti Raamat, 1967, hind: 6,00 eurot

Villem Gross, Vaikimise motiivid,
Eesti Raamat, 1978, hind: 4,00 eurot



Ilukirjandus: eesti kirjandus all on 4363 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Kaks kaotatud armastust, Tiia Sugasepp, Tammerraamat 2017 | vanaraamat.ee
Kaks kaotatud armastust, Tiia Sugasepp, Tammerraamat 2017 | vanaraamat.ee
Kaks kaotatud armastust, Tiia Sugasepp, Tammerraamat 2017 | vanaraamat.ee
Kaks kaotatud armastust, Tiia Sugasepp, Tammerraamat 2017 | vanaraamat.ee
Kaks kaotatud armastust, Tiia Sugasepp, Tammerraamat 2017 | vanaraamat.ee
Kaks kaotatud armastust, Tiia Sugasepp, Tammerraamat 2017 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 47 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2024 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud