Ma tahtsin merd näha Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Ma tahtsin merd näha. Neli töölisprotreed, Zsolt Csalog, Eesti Raamat 1987 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Müügil 54629 raamatut
Otsi raamatut
Vaikimisi pealkirjadest ja autorite nimedest,
otsi lisaks ka muudelt väljadelt (aeglasem).
Ostukorv

"Pille-Riini lood""Hoidised: ''Kööginurk'' erivälj..""Tom ja äperused""Kuidas võita valimisi. Poliitilis..""Laevahukk""Ülestõusmispäev""Parv 1""Kõik kinnistu välisehitistest. 6..""Heiki, Helen ja nende loomadest sÃ..""Punane asalea""MaÅ¡a ja Karu. Kohtumine metsas""Bosse ja Reks. Koorene tarkus""Mee lakkumine ei ole meelakkumine""Eesti-saksa sõnaraamat / Estnisch..""Umbluu. Uusi ja vanu vigurijutte""Äratuskell õhtumaadele""Novelle""Kooselu teejuht korralikule tüdru..""Heliseval sillal""Palve on minu elu""Armastus Prantsusmaa ajaloos. Karl..""Laulge kaasa! 88""Kodu ja käitumiskultuur""Kuldrannake (mälestusi rannaroots..""Reks seikleb metsas""Suveöö unenägu""Teel töömaailma""Emakeele õpik 4. klassile""Kullerkupp käib paljajalu. Lillem..""Mida mehed tunnevad? Paljastus""Kõige armsamad unejutud""Jäine kõrb. Triloogia ''Nõidade..""Teine maailm. Kahtleja käsiraamat""Nastja ingliraamat (kaardid PUUDUV..""Tsatsiki ja oliivisõda""Pimeduse kangelanna. Õhtusöök v..""Naiste ja laste kergete rõivaste ..""Öö läbi""Valitud tööd [üldpedagoogilisel..""Romaanid I. Vahesaare Villem. Taav..""Armastajad""Kristiina Lauritsatütar I-III (ko..""Kadunud. Madeleine McCanni lahenda..""Kergelt ja tervislikult""Ahvid ja solidaarsus""Minu koer armastab džässi. Uskum..""Armunud Luccasse""National Geographic 2011 August. V..""Kui leiad ohvri. Lew Archeri juurd..""Hea naine""Eesti rahvusväeosad 1917-1918. Fo..""Eesti keele töövihik 5. klassile..""Kuldne Kaseleht 2011. Luulevõistl..""Vagajutt vaskraamatust""Lumest lumeni. Luuletusi lastele""Toitlustamine ja korrastustööd""Kliinilised valed""Albert Uustulnd - elu nagu looming..""Teisele ringile""Kahekili kondid""Eesti aabits reformatsioonist ises..""Eluaegne""Viha""Miljard aastat enne maailmalõppu...""Õ.N.N. Romantiline põnevik tehis..""Хроники Маджипура""Kui ma olin väiksekene. Laulud ja..""FBI saladused""Mu ahastus ja armastus""Hagejate kuningas""Lohetätoveeringuga tüdruk""Traktorid T-150 ja T-150K. Käsira..""Linnuteelt eksinu""Valga- ja Võrumaa 1934-1996""Kalsarikänni. Mõnus elu Soome mo..""Mina olengi regilaul. Koguja raama..""Balti riikide ajalugu""Kaksteist aastat. Ühe perekonna k..""Eesti keele töövihik 6. klassile..""Eriloomakasvatus""Kuratliku kirikuukse koputi""Araabia Lawrence""Brooklyn"
83 tk kogusumma: 708,20 EUR

Teema: Ilukirjandus: väliskirjandus
Pealkiri: Ma tahtsin merd näha. Neli töölisprotreed
Autor(id): Zsolt Csalog
Kujundaja: Kersti Tormis


Kirjastus: Eesti Raamat
Linn: Tallinn
Aasta: 1987
Originaalkeel: ungari keel
Tõlkija: Edvin Hiedel ja Ivar Sinimets
Lehekülgi: 304

Seisukord: kasutatud raamat, kaaned veidi kulunud, sisu korras

Mõõdud: 144 × 221 mm
Suurus: tavaformaadis, kõvade kaantega

Sisu:
RAAMAT ASUB LAOS, SAADAVAL 1-3 PÄEVA JOOKSUL.064

Ungari kirjaniku Zsolt Csalogi (s. 1935) 1981. aastal ilmunud raamat sisaldab neli sotsiograafilist töölisportreed. Hüperrealistlikus stiilis mina-jutustused käsitlevad kaasaegse töölisklassi elu ja oluga seotud probleeme Ungaris Teise maailmasõja lõpust 80-ndate aastate alguseni.

Originaali pealkiri: Negy munkasportre. Ungari keeles
A tengert akartam latni. Ungari keeles

Märksõnad:
ungari
ilukirjandus
jutustused

Hind: 4,00 EUR
Teema Ilukirjandus: väliskirjandus alla viimati lisatud:

Suzanne Robinson, Hauka süda,
Ersen, 1998, hind: 8,00 eurot

Knut Hamsun, Nälg. Eesti Päevalehe romaaniklassika,
Eesti Päevaleht, Mediasat Group, 2007, hind: 6,50 eurot

Justin Cronin, Kaksteist. 2. raamat. Teekond II/2,
Varrak, 2014, hind: 20,00 eurot

Fjodor Dostojevski, Idioot,
Eesti Raamat, 1975, hind: 8,00 eurot

Herman Melville, Moby Dick,
Eesti Raamat, 1974, hind: 7,00 eurot

Nikolai Leskov, Võlutud rändur. Valik jutustusi,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1955, hind: 3,00 eurot

Erich Maria Remarque, Elusäde,
Eesti Raamat, 1996, hind: 11,00 eurot

Jeffrey Archer, Linnulennult,
Kupar, 1995, hind: 9,00 eurot

Erich Maria Remarque, Must obelisk II,
Monokkel, 1992, hind: 5,00 eurot

Hervé Le Tellier, Anomaalia,
Tänapäev, 2021, hind: 22,00 eurot



Ilukirjandus: väliskirjandus all on 6953 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Ma tahtsin merd näha. Neli töölisprotreed, Zsolt Csalog, Eesti Raamat 1987 | vanaraamat.ee
Ma tahtsin merd näha. Neli töölisprotreed, Zsolt Csalog, Eesti Raamat 1987 | vanaraamat.ee
Ma tahtsin merd näha. Neli töölisprotreed, Zsolt Csalog, Eesti Raamat 1987 | vanaraamat.ee
Ma tahtsin merd näha. Neli töölisprotreed, Zsolt Csalog, Eesti Raamat 1987 | vanaraamat.ee
Ma tahtsin merd näha. Neli töölisprotreed, Zsolt Csalog, Eesti Raamat 1987 | vanaraamat.ee
Ma tahtsin merd näha. Neli töölisprotreed, Zsolt Csalog, Eesti Raamat 1987 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 47 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2024 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud