Teema: Kodu ja aed
Pealkiri:
Aedniku aastaring. Kogenud aedniku märkmedAutor(id): Aarne Kähr
Kujundaja: Anneli Akinde
Kirjastus: Ajakirjade Kirjastus
Linn: Tallinn
Aasta: 2009
Originaalkeel:
ISBN: 9789949443796
Lehekülgi: 120
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest.
Suurus: tavaformaadis ja kõvas köites raamat.
Sisu:
Iga aia- ja toataimesõbra riiulile sobiv kena kinke- ning vaimukas ja praktiline käsiraamat, mis sisaldab nii iga kuu tähtsamaid aiatöid toas ja õues kui ka kogenud aedniku harivaid mõttemõlgutusi. Neiski jagab autor rohkesti väärt infot, millest seni vähem räägitud, nagu näiteks maitsetaimede kahjulikud kõrvalmõjud, head ja sobimatud taimekooslused aias, marjade kasulikkus ja kahjulikkus, erinevate kahjurite biotõrje, söödavad ilutaimed, kompostimise ABC ja palju muud. Raamatut kaunistavad Ann Tenno aiafotod ja Andrus Kasemaa joonistused.
Uus raamat kirjastusest Ajakirjade Kirjastus, 2009a.
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Aedniku aastaring. Kogenud aedniku märkmed, Aarne Kähr, Ajakirjade Kirjastus 2009Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Kodu ja aed alla viimati lisatud:
Heigo Miidla, Viinamarjakasvatus,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1964, hind: 15,00 eurot
Heljo Jänes, Kalju Kask, Jaan Kivistik, Asta-Virve Libek, Robert Piir ja Toivo Univer, Puuviljad ja marjad Eestis. Pomoloogia,
Tea, 2010, hind: 35,00 eurot
Leopold Meensalu, Toivo Niiberg, Väino Pallum, Tomat aias ja köögis,
Maalehe Raamat, 2000, hind: 8,00 eurot
Väino Eskla, Liina Hanni, Asta Libek, Toivo Niiberg, Ele Vool, Vaarikas aias ja köögis,
Maalehe Raamat, 2003, hind: 15,00 eurot
Otto Tigane, Kääbusviljapuude kasvatamine,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1960, hind: 8,00 eurot
Jakob Palk, Viljapuude paljundamine,
Valgus, 1984, hind: 6,00 eurot
Maasikakasvatus,
Eesti Aiandusliit, 1996, hind: 8,00 eurot
Heljo Jänes, Toivo Niiberg, Kirss aias ja köögis,
Maalehe Raamat, 2001, hind: 8,00 eurot
Erich Mägi, Toivo Niiberg, Ploom aias ja köögis,
Maalehe Raamat, 1999, hind: 9,00 eurot
Koostanud: Väino Eskla, Õun aias ja köögis,
Maalehe Raamat, 1999, hind: 8,00 eurot
Kodu ja aed all on 1302 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!