Teema: Esseistika, dokumentalistika
Pealkiri:
Kirjad MaaraleAutor(id): Andrei Hvostov
Kirjastus: Petrone Print
Linn: Tartu
Aasta: 2019
Originaalkeel:
ISBN: 9789949651528
Lehekülgi: 272
Sari: Aja Lugu
Seisukord: normaalses seisukorras raamat
Mõõdud: 245x170
Suurus: tavaformaadist pisut suuremas formaadis, kõvade kaantega
Sisu:
“Teos mida te käes hoiate, on kirjutatud ühele kindlale inimesele – noorele naisele, kes saab sajandi keskel kolmekümne kolme aastaseks.
Ma olen elus tähele pannud korduvat tragöödiat – kui me teatud hetkel jõuame sinnamaale, et tahaks hakata oma vanavanematele küsimusi esitama, on juba liiga hilja. Nad on läinud.
„Kirjad Maarale“ on sündinud katsest aimata ära need küsimused, mida mu lapselaps võiks mulle sajandi keskel esitada. Mitte ainult tema, vaid kõik need noored täiskasvanud, kes selles uues mitteilusas maailmas tahaks meil, vanavanematel, rinnust kinni haarata ja karjuda – mida te tegite?!”
Näkku vaadatakse näiteks sellistele küsimustele: kuidas olla õnnelik; kas vene nimi on Eestis koormaks; kuidas tajub maailma autist; millest sai alguse ajakirjanduse allakäik; kas kodusõda Eestis on reaalne oht või ullikeste foobia; kas „Tõde ja õigus“ võiks saada järje; kuidas töötab matriarhaat; kas Tartus sõitis tõesti tramm?
Märksõnad:
Petrone Print
Aja Lugu
Hvostov, Andrei, 1963-
eesti
ajakirjanikud
ajaloolased
kirjanikud
lapsepõlv
noorusiga
peresuhted
nõukogude aeg
lähiajalugu
olukirjeldused
autobiograafiad
mälestused
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Kirjad Maarale, Andrei Hvostov, Petrone Print 2019Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Esseistika, dokumentalistika alla viimati lisatud:
Hasso Krulli mõistatus,
Tartu Ülikooli Kirjastus, 2019, hind: 6,00 eurot
Jaan Lattik. Koostanud Hando Runnel, Õhtu ajal on valgus,
Ilmamaa, 2013, hind: 12,90 eurot
Andreas W., Gatlingi kuulipilduja,
Jumalikud Ilmutused, 2008, hind: 4,00 eurot
Sandra Jõgeva, Avalikud ja salajased märkmed,
Kirjastus Koobakene, 2018, hind: 19,00 eurot
Sami Lotila, Tartu kevad 1996 ehk Siirderiigi zombie´d,
Massimedia, 2014, hind: 6,00 eurot
Hasso Krulli mõistatus,
Tartu Ülikooli Kirjastus, 2019, hind: 9,00 eurot
Underi ja Tuglase Kirjanduskeskus ; koostanud ja toimetanud Aare Pilv, Jalutuskäigud ja kohvijoomised. Kõnelusi Madis Kõivust,
Underi ja Tuglase Kirjanduskeskus, 2020, hind: 16,00 eurot
Jüri Kolk, Argitraagikaid ja teisi artikleid. Artikleid aastatest 2010-2020,
EKSA, 2021, hind: 13,00 eurot
Jaan Tätte, Vaikuse hääl,
Pilgrim, 2014, hind: 13,00 eurot
Uku Masing, Gunnar Aarma, Elmar Salumaa, Ilmar Soomere, Vigala Sass, Einar Laigna. Koostanud: Ingvar Luhaäär, Kuldne kroon Eesti lipul. Intervjuuderaamat,
Olion, 1992, hind: 8,00 eurot
Esseistika, dokumentalistika all on 716 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!