Teema: Ilukirjandus: väliskirjandus
Pealkiri:
Anarhistist pankur ja teisi jutteAutor(id): Fernando Pessoa; koostaja: Martin Kivirand; toimetaja: Agnes Ojala; eessõna Tõnu Õnnepalu
Kujundaja: Heiko Unt
Kirjastus: Paradiis
Linn: Tallinn
Aasta: 2024
Originaalkeel:
Tõlkija: Maarja Kaplinski, Janne Kukk, Tiina Vahtras, Mario Kivistik
ISBN: 9789916994894
Lehekülgi: 208
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 140x205
Suurus: Pehmekaaneline
Sisu:
Fernando Pessoa (1888–1935) on üks olulisemaid 20. sajandi kirjanikke portugali keeleruumis, aga ka terves maailmas. Ta oli nii poeet, proosakirjanik, kirjanduskriitik, tõlkija, kirjastaja kui ka filosoof.
Eesti keeles on Pessoa loomingust ilmunud peamiselt tema luulet tutvustavad valimikud „Autopsühhograafia“ (1973), „Tubakapood“ (2009, 2022) ja „Sõnum“ (2010) ning proosateos „Rahutuse raamat“ (2022).
Siinne jutukogu toob eesti lugejani valiku Pessoa proosaloomingust selle erinevates kihistustes: iselaadsest müstikast kuni ühiskonnairooniani. Raamatusse on valitud 20 teksti, millest kõik peale kogumiku nimiloo ilmuvad eesti keeles esmakordselt.
Märksõnad:
Paradiis
Heiko Unt
portugali ilukirjandus
jutud
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Anarhistist pankur ja teisi jutte, Fernando Pessoa; koostaja: Martin Kivirand; toimetaja: Agnes Ojala; eessõna Tõnu Õnnepalu, Paradiis 2024Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ilukirjandus: väliskirjandus alla viimati lisatud:
Thorkild Hansen, Õnnelik Araabia,
Odamees, 2004, hind: 10,00 eurot
Robin Schone, Naudingu õppetunnid,
Odamees, 2001, hind: 9,00 eurot
Nora Ikstena. Toimetanud Livia Viitol; järelsõna: Guntis Berelis, Elu pühitsus (romaan),
Huma, 2003, hind: 6,00 eurot
William Somerset Maugham, Kangelane,
Canopus, 2012, hind: 20,00 eurot
Diane Gaston, Skandaalikeerisesse sündinud,
Ersen, 2013, hind: 12,00 eurot
Jules Verne, Saladuslik saar (ei kuulu sarja),
Eesti Riiklik Kirjastus, 1954, hind: 12,00 eurot
Nathaniel Hawthorne, Tulipunane kirjatäht. Eesti Päevalehe romaaniklassika,
Eesti Päevaleht, 2008, hind: 9,00 eurot
Nancy Price, Vaenlasega voodis,
PAF, 1994, hind: 8,00 eurot
Erich Maria Remarque, Arc de Triomphe,
Eesti Raamat, 1976, hind: 6,00 eurot
Erich Maria Remarque, Taeval ei ole soosikuid,
Eesti Raamat, 1991, hind: 7,50 eurot
Ilukirjandus: väliskirjandus all on 6950 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!