Ilus Armin Eesti lühiproosat Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Ilus Armin. Eesti lühiproosat 1987-2002, Koostanud Udo Uibo, Varrak 2004 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Müügil 54923 raamatut
Otsi raamatut
Vaikimisi pealkirjadest ja autorite nimedest,
otsi lisaks ka muudelt väljadelt (aeglasem).
Ostukorv

"Perekonna varjatud seadused. Suhet..""Elu mängureeglid. Kuidas leida pa..""See raamat muudab su teadlikuks""Vallutajad""Pingevaba elu [lühike rahulolu, m..""Depressioon""Kuidas ''Karu-aabitsa'' järgi lug..""Kaassõltuvus. Mis on kaassõltuvu..""Sinu õnnelik laps. Massaaž, joog..""Teismeliste seletaja. Käsiraamat ..""Berlitzi reisijuht: Brüssel""Ideaalne taies""Raudkäsi (2. osa)""Loomad. Suur pildiraamat""Surmapatt""Pärandijaht""Tambari""Suvi mere ääres""Õueonu aasta""Pool sajandit Sangarit""Linnulaul""Tulnukad ja kratid""Jootraha ei jäta""Igapäevane emakeel""Öö läbi""Raketigarnison (2. osa). Mälestus..""Heitlus""Kinsli peremehed""Lugusid endisaja lastest""Kriitika IV""Imed looduses""Kadunud koerte saladus""Kummalised lood""Saladus sinu sees""Tõusev Noorus 1940/6""Lihunik""Rahnude rand. Luuletused""Vastupidav armastus""Taimsed ravimid""Magusad ahvatlused""Rõõm""Vastassuunavöönd""Suhtlemispsühholoogia""Saladus""Õpime suhtlema! Õpik 6. klassile""Tuntud ja tundmatud foobiad""Laps. Elu, probleemid ja lahenduse..""Hingekell""Ashinari kroonikad""Vägisõnastik""Hinge puhastus""Mesinädalad bossiga""Tartu. Тарту. Tartto. Tartou""Maigret' puhkus""Sünnipäevapidu""Katastroika""Tallinna etikukivid""Nupuvõte""Gorbatšovism""Estonia saladus""Lookesed""Metsatulekahjud""Kahe sõja vahel""Teisel pool aeda""Kumalasemesi""Ebavõrdsed vastased""Luigemaja""Must küünal""Puidutöötluspingid""Sõnum""Väike-Maarja""Printsessi päevikud 1""Ajahetk"
73 tk kogusumma: 602,10 EUR

Teema: Ilukirjandus: eesti kirjandus
Pealkiri: Ilus Armin. Eesti lühiproosat 1987-2002
Autor(id): Koostanud Udo Uibo
Kujundaja: Heino Prunsvelt


Kirjastus: Varrak
Linn: Tallinn
Aasta: 2004
Originaalkeel:
ISBN: 9985308689
Lehekülgi: 576

Seisukord: ümbrispaber kohati kulunud ja väikese rebendiga, leheservad natuke määrdunud, sisu korras, raamatukogust kustutatud eksemplar

Mõõdud: 154 × 211 mm
Suurus: tavaformaadis, kõvade kaantega

Sisu:
#T216#
Kogumik «Ilus Armin» püüab anda ülevaatliku pildi viimase pooleteist aastakümne eesti lühiproosast. Teosed on reastatud autorite vanuse järgi, alates elavast klassikust Jaan Krossist ja lõpetades nn. 1977. aasta põlvkonna kirjanikega, lootuses, et see aitab markeerida kirjanduse põlvkondlikku muutumist. Kokku on antoloogias esindatud 31 autori lühijutud.

Põlvkondlikule taustale lisandub ajalooline. Ehkki Eesti ajalugu koosnebki peaasjalikult erilistest aastatest, on ikkagi tahtmine öelda, et need aastad, mida antoloogia «Ilus Armin» hõlmab, on meie ajaloos erilised.

Ühelt poolt noorte kirjanike jõuline pealetulek ja sellega seotud kirjanduse sisemine muutumine ning teisalt suur ajalooline murrang nende muutuste välise raamina ongi selle antoloogia peamiseks sünnipõhjuseks. Käsitletav ajaperiood on olnud eesti lühiproosale saavutustetiine aeg. Käes on õige hetk pilk korraks tahapoole heita ja selles ise veenduda. Siin on iga-aastase Tuglase lühijutupreemia paremik, kuid ka teised tähelepanuväärsed novellid.

Märksõnad:
eesti
ilukirjandus
novellid
jutustused
laastud (kirj.)

Hind: - Hetkel on otsas*

*Jäta enda märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.

Teema Ilukirjandus: eesti kirjandus alla viimati lisatud:

Kalju Lomp, Riho Lahi, Kihva Värdi elu ja seiklused II,
1995, hind: 7,00 eurot

Mait Metsanurk, Ümera jõel,
Eesti Raamat, 1974, hind: 5,00 eurot

Ustav Mikelsaar, Kannata (2. osa),
Ilmamaa, 1998, hind: 7,00 eurot

Urmas Espenberg, Diskreetne passioon. Filosoofiline reality-romaan elust banaanivabariigis,
Kentaur, 2004, hind: 6,00 eurot

Uido Truija, Liivimaa neitsi,
Kentaur, 2004, hind: 3,00 eurot

Alma Teder, Elu õpilane I-II,
Ajaraamat, 1995, hind: 13,00 eurot

Madis Hint, Vaade merele,
Ilmamaa, 2002, hind: 8,00 eurot

Tiit Sepa, Hullumaja,
Ersen, 2005, hind: 7,00 eurot

Urmas Alas, Plahvatus,
Kupar, 1997, hind: 3,00 eurot

Karl Ast Rumor, Toimetanud: Kalevi Kvell, Kui Saara naerab,
Jumalikud Ilmutused, 2008, hind: 10,00 eurot



Ilukirjandus: eesti kirjandus all on 4352 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Ilus Armin. Eesti lühiproosat 1987-2002, Koostanud Udo Uibo, Varrak 2004 | vanaraamat.ee
Ilus Armin. Eesti lühiproosat 1987-2002, Koostanud Udo Uibo, Varrak 2004 | vanaraamat.ee
Ilus Armin. Eesti lühiproosat 1987-2002, Koostanud Udo Uibo, Varrak 2004 | vanaraamat.ee
Ilus Armin. Eesti lühiproosat 1987-2002, Koostanud Udo Uibo, Varrak 2004 | vanaraamat.ee
Ilus Armin. Eesti lühiproosat 1987-2002, Koostanud Udo Uibo, Varrak 2004 | vanaraamat.ee
Ilus Armin. Eesti lühiproosat 1987-2002, Koostanud Udo Uibo, Varrak 2004 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 47 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2024 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud