Teema: Arhitektuur
Pealkiri:
Eesti 20. sajandi arhitektuur. Estonian 20th Century ArchitectureAutor(id): Mart Kalm
Kujundaja: Andres Tali
Kirjastus: Prisma Print
Linn:
Aasta: 2001
Originaalkeel: eesti keel
Tõlkija: Krista Mits
ISBN: 9985931629
Lehekülgi: 528
Seisukord: normaalses seisukorras raamat
Mõõdud: 225 × 287 mm
Suurus: suures formaadis, kõvade kaantega
Sisu:
Eesti on maa, kus leidub rohkesti silmapaistvaid arhitektuurimälestisi. Olles võrsunud kohalikest oludest, kuuluvad kõik need ehitised Eesti arhitektuuri. Ometi erinevad viimased sada aastat põhimõtteliselt eelnenuist, sest arhitektuuri hakkas esmakordselt tellima eesti ühiskond ja seda talle kavandame Eesti oma arhitektkond. Eesti arhitektuuri alguseks on peetud Georg Hellati kavandatud EÜSi maja valmimist Tartus 1901. aastal, mistõttu meie oma rahvuslikul professionaalsel arhitektuuril on iga just sajand ja paras aeg teha vahekokkuvõtet.
Märksõnad
arhitektuuriajalugu
arhitektuur
arhitektuurivoolud
arhitektid
ehitised
Eesti
20. saj.
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Eesti 20. sajandi arhitektuur. Estonian 20th Century Architecture, Mart Kalm, Prisma Print 2001Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Arhitektuur alla viimati lisatud:
Hubert Matve, Sillad läbi aegade,
Valgus, 1978, hind: 4,50 eurot
Elsbeth Parek, Pärnu sajandeis. Ehituskunstiline ülevaade,
Eesti Raamat, 1971, hind: 3,00 eurot
100 kuulsat katedraali,
Trak Pen, 2003, hind: 12,00 eurot
Peatoimetaja Barbara Mendel, Teie unistuste majad 2009/2,
Koduinfo, 2009, hind: 15,00 eurot
Enriko Talvistu, Ove Maidla, Tartu mustrid,
Hea Lugu, 2017, hind: 11,00 eurot
Hilary French, Arhitektuur. Kiirkursus,
Eesti Ekspressi Kirjastus, 2008, hind: 8,00 eurot
Jüri Kuuskemaa, Barokne Kadriorg,
Perioodika, 1985, hind: 4,00 eurot
Martina Padberg, Pariis. Kunst ja arhitektuur,
Koolibri, 2008, hind: 21,00 eurot
Kalvi Aluve, Maakõrtsid ja hobupostijaamad Eestis,
Valgus, 1976, hind: 15,00 eurot
Jukka Jokilehto, Arhitektuuri konserveerimise ajalugu,
Eesti Kunstiakadeemia, 2010, hind: 7,00 eurot
Arhitektuur all on 398 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!