Teema: Põllumajandus, loomakasvatus
Pealkiri:
KartulisiloAutor(id): Pjotrš Sobatšenkov
Kirjastus: Eesti Riiklik Kirjastus
Linn: Tallinn
Aasta: 1954
Originaalkeel:
Lehekülgi: 8
Seisukord: kasutatud raamat, kaaned veidi kulunud, esilehel nimi, sisu olemas ja loetav
Mõõdud: 130 × 200 mm
Suurus: tavaformaat, pehme köide
Sisu:
Kartul on väga heaks söödaks kõigile põllumajanduslikele loomadele. Arenenud kartulikasvatusega piirkondades on kartul seakasvatuse peamiseks söödaks. Lehmadelt, kellele söödetakse rohkesti kartuleid, saadakse kõrgeid piimatoodanguid. Kartuli ulatuslikku kasutamist söödaks raskendab tema säilitusviis.
Katsed on näidanud, et kartuli söödaväärtuse ja maitse säilitamiseks on kõige parem teda sileerida. Sileeritud kartul säilib mitu aastat.
Brošüüris on nõuanded, kuidas valmistada kartulisilo ja milliseid masinaid ning silohoidlaid on selleks vaja.
Märksõnad:
söödakultuurid
kartul
silo
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Kartulisilo, Pjotrš Sobatšenkov, Eesti Riiklik Kirjastus 1954Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Põllumajandus, loomakasvatus alla viimati lisatud:
Harry Mauring, Hobusekasvatus ja ratsasport,
Valgus, 1982, hind: 9,00 eurot
Andres Kallaste, Ants Kalm, Nikolai Männik, 135 aastat Tori Hobusekasvandust,
Eesti Põllumajanduse Infokeskus, 1991, hind: 4,00 eurot
A. Libek, Maasikasordid ja nende kasvatamine,
Infotrükk, 1994, hind: 3,00 eurot
Koostanud Johannes Kaarde ja Rudolf Säre, Loomatervishoiu käsiraamat,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1961, hind: 13,00 eurot
Enhard Musto, V. Raudsepp, A. Kaarmaa, Väikeloomad. Abiks lambakasvatajatele,
Eesti NSV Agrotööstuskomitee Agrotööstuse Informatsioonikeskus, 1989, hind: 5,00 eurot
Voldemar Soonik, Küülikukasvatus,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1954, hind: 7,00 eurot
Hillar Mäetalu, Süsihappegaasirežiim kasvuhoonetes,
Valgus, 1977, hind: 2,50 eurot
H. Lipp, E. Lutsius, G. Merisalu ja A. Ossep, Küülikukasvatus - komsomoli majandusharu,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1960, hind: 4,50 eurot
Harry Mauring, Hobusekasvatus ja ratsasport,
Valgus, 1988, hind: 15,00 eurot
Jaan Kivistik ; Eesti NSV Agrotööstuskoondis, õppe-metoodiline kabinet, Puuviljasordid 1983. Metoodiline abimaterjal sovhoostehnikumidele,
Eesti NSV Agrotööstuskoondise Info- ja Juurutusvalitsus, 1983, hind: 5,00 eurot
Põllumajandus, loomakasvatus all on 1562 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!