Tardunud pilk Televisiooni füsioloogilised Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Tardunud pilk. Televisiooni füsioloogilised mõjud ja lapse areng, Rainer Patzlaff, PreMark 2003 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"Akadeemia 2010/9""Lülituslaud""Akadeemia 2012/7""Jahmatus ja värinad""Akadeemia 2008/1""Akadeemia 2011/4""Akadeemia 2006/7""Džungli südames""Vene tänav""Akadeemia 2007/4""Akadeemia 2006/2""Muinasjutud Hans Christian Anderse..""Akadeemia 2011/8""Akadeemia 1996/3""Akadeemia 2014/5""Akadeemia 2006/5""Kesköised jalutuskäigud""Nürnbergi epiloog""Mürakarud. Karuaabits edasijõudn..""Coaching Jobseekers""Päevakoerakutsikad""Kodutütarde seadused. Isamaaline ..""Diferentsiaal- ja integraalarvutus..""Piiga hallis""Etüüde teadlastest""Sinuga...""Ajaloo kurikuulsaimad naised""Reegliteta armastus""Chimneysi saladus""Seitsme imega ümber maailma""Jaanituli""Kuuskümmend küünalt""Zolari unenägude seletaja ja ents..""Casanova kojutulek""Ühe kaardi saladus (Arktika-uurij..""Eesti NSV puhkealad""Ukrainlased""Tallinn-Tartu""Lapi muinasjutte""Эстония: краткий с..""Vene lipu all ümber maailma""Armeenlased""Kihnu ning Manõja""Tuhandenäoline budism""Seal, kus kappas kangelase ratsu""Ungelo tare""Forellipüük Ameerikas""Soomest seitsme sulega. Artiklite ..""Meeletu. 2. raamat""Vene lipu all ümber maailma""Antarktikast Saaremaani. Reisikirj..""Iru""Eesti NSV. Linnast linna""Pilk tänapäeva Hiinasse""Põlva""Esimest korda Armeenias. Reisikiri""Tallinlase meelespea""22 päeva Hiinas. Arsti matkamärk..""Tallinn 1957""Vastupidav armastus""Rapla rajoon""Lõuna-Ameerika rohtlates ja jõge..""Kohtla-Järve. Кохтла-Ярв..""Virumaast ja virulastest. Rakvere ..""Paide rajoon""Reis Tjan-Šani (1856-1857)""Kolumbuse ja Castro radadel. Kuuba..""Suure-Jaani""Sharm el Sheikh. Hurghada. Eestlas..""Meeste klimakteerium""Minu India. Mister Singhi surm ja ..""Tartu rajoon""Tallinna juht""Ühel olematul suvel""Valgevenelased""Põlva rajoon""Viljandi 1283-1983. Вильянд..""Minu Tai. Sinimustvalge jänku iga..""Mööda Hiiumaad""''Fram'' polaarmeres I""Kose vald 20. Sündmused, faktid, ..""Molvaania – kaasaegsest hambarav..""Kingissepa rajoonis""Indiaani püramiidide saladused""Sealpool Kaljukitse pöörijoont""Märt Laarman raamatukunstnikuna"
86 tk kogusumma: 501,90 EUR

Teema: Pedagoogika ja lastekasvatus
Pealkiri: Tardunud pilk. Televisiooni füsioloogilised mõjud ja lapse areng
Autor(id): Rainer Patzlaff

Kirjastus: PreMark
Linn:
Aasta: 2003
Originaalkeel: saksa keel
Tõlkija: Ela Vood
ISBN: 9985-9397-3-5
Lehekülgi: 120

Seisukord: normaalses korras raamat

Mõõdud: 148 × 211 mm
Suurus: tavaformaadis, pehmete kaantega

Sisu:
RAAMAT ASUB LAOS, SAADAVAL 1-3 PÄEVA JOOKSUL. 253

Televisioon ja selle osalt küllaltki probleemne mõju on teema, mis muutub üha aktuaalsemaks ka Eestis, eriti laste puhul. Üha enam on vaja rääkida kooli- ja tänavavägivallast, mille ajendiks on sageli teleris nähtud filmide ja saadete sisu. Vähem aga teatakse ja räägitakse laste vastu suunatud varjatud vägivallast, mida esmapilgul on ehk raske ära tunda. Kes on mõelnud sellele, et kui lubame lapsi teleri ette ega piira vaatamisaega, siis kahjustame nende kehalist, hingelist ja vaimset arengut nii sügavalt, et hiljem pole seda võimalik korvata? Kas teatakse, et paljud käitumishäired, kasvatus- ja õpiraskused on laste liialdusteni kalduva telerivaatamise tagajärg?
Seda on näidanud viimastel aastakümnetel teostatud põhjalikud uurimused, millele raamatu autor suuresti toetub. Raamat kutsub teleriga teadlikumalt ümber käima ning püüab vanematele ja kasvatajatele nähtavaks teha võimalikke ohtusid, mis on telerivaatamisega seotud.

Hind: 16,00 EUR
Tardunud pilk. Televisiooni füsioloogilised mõjud ja lapse areng, Rainer Patzlaff, PreMark 2003 | vanaraamat.ee
Tardunud pilk. Televisiooni füsioloogilised mõjud ja lapse areng, Rainer Patzlaff, PreMark 2003 | vanaraamat.ee
Tardunud pilk. Televisiooni füsioloogilised mõjud ja lapse areng, Rainer Patzlaff, PreMark 2003 | vanaraamat.ee
Tardunud pilk. Televisiooni füsioloogilised mõjud ja lapse areng, Rainer Patzlaff, PreMark 2003 | vanaraamat.ee
Tardunud pilk. Televisiooni füsioloogilised mõjud ja lapse areng, Rainer Patzlaff, PreMark 2003 | vanaraamat.ee
Tardunud pilk. Televisiooni füsioloogilised mõjud ja lapse areng, Rainer Patzlaff, PreMark 2003 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 47 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2024 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud