Teema: Keeleõpikud
Pealkiri:
Saame tuttavaks! Estonian for BeginnersAutor(id): Silva Tomingas
Kujundaja: Krista Saare
Kirjastus: Tea
Linn:
Aasta: 2009
Originaalkeel: Eesti keel
Tõlkija: Lea Noormaa ja Helen Talalaev
ISBN: 9789985718902
Lehekülgi: 336
Seisukord:
Suurus: suures formaadis pehmes köites raamat.
Sisu:
Eesti keele õppekomplekt algajale iseõppijale sisaldab igapäevaseks suhtlemiseks vajalikke teemasid, sõnavara ja grammatikat. Grammatika on loogilise ülesehitusega ja visuaalselt hästi haaratav.
Õppimise hõlbustamiseks on lisatud kommentaarid, mis on esitatud õppija emakeeles. Rohked harjutused ja ristsõnad aitavad õpitud teadmisi kinnistada. Viis testi võimaldavad õppijal oma arengut jälgida.
Peale keelealaste teadmiste saab õppija rohkesti emakeelset teavet Eesti ajaloo, kultuuri ja inimeste kohta. Õpik on ühtlasi pildialbum, sest igat peatükki illustreerivad Eesti elu kajastavad fotod.
Õpiku lõpus on kakskeelne sõnaraamat, grammatika koondtabelid ning harjutuste, ristsõnade ja testide vastused.
Audio-CD-d sisaldavad kõiki õpiku tekste, dialooge ja kuulamisharjutusi.
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Saame tuttavaks! Estonian for Beginners, Silva Tomingas, Tea 2009Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Käsiraamatud, ning teatmikud ja õppematerjalid alla viimati lisatud:
Paul Kokla, Helga Laanpere, Mart Mäger; Toimetanud: V. Parbo, P. Sajavaara, Eesti-soome sõnaraamat. Virolais-suomalainen sanakirja,
Valgus, 1993, hind: 15,00 eurot
Albert Borkvell, Arvutuslükati teooria ja käsitsemine,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1963, hind: 4,50 eurot
Albert Borkvell, Arvutuslükati teooria ja käsitsemine,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1963, hind: 3,50 eurot
Koostanud Jüri Jakk ja Kalev Ratassepp, Matemaatika metallistidele,
Pedagoogiline Kirjandus, 1947, hind: 7,00 eurot
Üldbioloogia õpik X-XI klassile,
Valgus, 1981, hind: 5,00 eurot
Lembi Tamm, Heiki Timotheus ; toimetaja Andrus Kangro, Keemia õpik IX klassile. I osa. Keemilistest reaktsioonidest argieluni,
Avita, 2007, hind: 8,00 eurot
Lembi Tamm, Keemia õpik VIII klassile. I osa. Aatomitest aineteni,
Avita, 2006, hind: 7,00 eurot
Koostanud Paul Ariste, Gooti kirja lugemisharjutusi,
Tartu Riiklik Ülikool, 1969, hind: 5,00 eurot
Paula Palmeos, Suomen kielen lauseoppia,
Tartu Riiklik Ülikool, 1964, hind: 2,00 eurot
koostanud Erika Jüriado, Lembi Tamm, Peeter Vares, Praktilisi töid üldisest keemiast,
Tartu Ülikooli Kirjastus, 1996, hind: 5,00 eurot
Käsiraamatud, ning teatmikud ja õppematerjalid all on 4782 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!