Teema: Sõnaraamatud
Pealkiri:
Tänapäeva eesti-inglise sõnaraamat 1-2. Contemporary estonian-english dictionary 1-2Autor(id):
Kirjastus: Eesti Keele Sihtasutus
Linn: Tallinn
Aasta:
Originaalkeel:
ISBN: 998593136X, 9985790219
Lehekülgi: 968
Seisukord: kasutatud raamatud, heas seisukorras
Mõõdud: 176 × 247 x 67 mm
Suurus: tavaformaadist pisut suuremas formaadis, kõvade kaantega
Sisu:
kasutatud raamatud, heas seisukorras
I. osa välja antud 2001. aastal.
II. osa välja antud 2003. aastal.
See on uus ja põhjalik sõnaraamat, mille koostamisel on lähtutud tänapäevastest vajadustest ning eesti ja inglise keele arengust. Raamat hõlmab eesti keele põhisõnavara, antud on ka palju väljendeid, pärisnimesid ja slängi. Lisaks sellele sisaldab sõnastik rohkesti teavet inglise vastete kasutuse ja grammatika kohta.
«Tänapäeva eesti-inglise sõnaraamat» on mõeldud kõigile inglise keele kasutajatele. Märksõnade hulgas on nii üldkeelesõnu kui ka erialatermineid väga paljudest valdkondadest, et sõnastiku abil saaks lisaks igapäevastele tekstidele tõlkida ka keerukamaid erialaseid töid. Märksõnade arvust tähtsamaks on siiski peetud vastete esitamise süsteemsust ja kvaliteeti. Oma töös on koostaja toetunud usaldusväärsetele inglise seletussõnastikele ja paljuski ka enda tõlkekogemustele, mis on aidanud vasteid esitada selliselt, nagu neid inglise keeles tegelikult kasutatakse.
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Tänapäeva eesti-inglise sõnaraamat 1-2. Contemporary estonian-english dictionary 1-2, , Eesti Keele Sihtasutus Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Käsiraamatud, ning teatmikud ja õppematerjalid alla viimati lisatud:
S. Kadari, Prantsuse-Eesti vestmik. Guide de conversation français-estonien,
Valgus, 1979, hind: 4,00 eurot
Koostanud Mari-Ann Mändoja, Eesti-saksa sõnastik. Estnisch-deutsch wörterbuch,
Ilo, 2003, hind: 5,00 eurot
Paul Kokla, Helga Laanpere, Mart Mäger; Toimetanud: V. Parbo, P. Sajavaara, Eesti-soome sõnaraamat. Virolais-suomalainen sanakirja,
Valgus, 1993, hind: 15,00 eurot
Albert Borkvell, Arvutuslükati teooria ja käsitsemine,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1963, hind: 4,50 eurot
Albert Borkvell, Arvutuslükati teooria ja käsitsemine,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1963, hind: 3,50 eurot
Koostanud Jüri Jakk ja Kalev Ratassepp, Matemaatika metallistidele,
Pedagoogiline Kirjandus, 1947, hind: 7,00 eurot
Üldbioloogia õpik X-XI klassile,
Valgus, 1981, hind: 5,00 eurot
Lembi Tamm, Heiki Timotheus ; toimetaja Andrus Kangro, Keemia õpik IX klassile. I osa. Keemilistest reaktsioonidest argieluni,
Avita, 2007, hind: 8,00 eurot
Lembi Tamm, Keemia õpik VIII klassile. I osa. Aatomitest aineteni,
Avita, 2006, hind: 7,00 eurot
Koostanud Paul Ariste, Gooti kirja lugemisharjutusi,
Tartu Riiklik Ülikool, 1969, hind: 5,00 eurot
Käsiraamatud, ning teatmikud ja õppematerjalid all on 4782 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!