Aktsiatega rikkaks ja vabaks, Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Aktsiatega rikkaks ja vabaks, Marcus Hernhag, Arne Talving, Äripäev 2021 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"Angerjaraamat""10 Maramaa võistlust""Rütm, elu ja looming. Valitud osi""Bordelli likvideerimine""Ainult puhtast armastusest. Novell..""Lumesõda / Lumevalgus-lumepimedus..""Gorbatšovism""India nokturn""Sinimandria""Rama võileivaraamat""Koduküla teel""Katastroika""Rooma novelle""Roosiaed. Näidend kahes vaatuses ..""Aga Kirsipuu on olemas""Maamees naerab. Valimik satiirilis..""Põgenev hobune""Raamat õnnest. Raamat sealpoolsus..""Valge mustlane""Rootsi muinasjutte. Saja rahva loo..""Pime muusik""Võlukivi valguses""Must nool. Jutustus Rooside sõjas..""Korea muinasjutte. Saja rahva lood""Kasakad""Istanbul""Chopin's Poland""Suvised rõõmud""Karauulika""Osavnäpp""Omerta""Lumivalgeke""Hiirte nõupidamine""Soovin sulle õnne""Lissaboni öö""Autod ja traktorid""Öö läbi""Udujutt""Key to Estonia""""Foreign Investors in Estonia. 15 C..""Õpetaja arengut toetav juhtimine...""Vikerkaar 2002/5-6. Eesti Kirjanik..""Looming 2024/2""Looming 2023/6""Looming 2024/4""Põllumajandusteaduselt tootjatele..""Palanga ir šventoji""Repertuaarikogumik kunstilise iset..""Venelased Eestis: ränne ja kohane..""Odüsseust asendamas ehk Olla ment..""Eksleja I""Kitsas nurgake (romaan)""Vikerkaar 2022/12. Eesti Kirjanike..""Looming 2023/5""Eestluse elujõust. Hüsteeriline ..""Vikerkaar 2023/9. Eesti Kirjanike ..""Vikerkaar 2023/10-11. Eesti Kirjan..""Tulimuld 1959/1. Eesti kirjanduse ..""Punane printsess. Revolutsioonilin..""MS Excel Arendussüsteem Visual Ba..""Jätan oma jälje. Lohusuu Kooli a..""Keemia (õpik eri-keskõppeasutust..""Laule noorte segakoorile""Friedrich Reinhold Kreutzwald 1803..""Looming 2023/12""Laboratoorseid töid lastehaiguste..""Lasteraamatukogu. Käsiraamat""Meie repertuaar 1988/8. Muusika""Looming 2023/10""Taimede toitumine. Saagi kvaliteet..""Diiler.Missioon nr 2""Mardus 2/99. Horror Fantasy Sci-Fi""Kõige vastupidavamad püsililled""Metoodilised juhendid filosoofia a..""Kuldne õlg ja kasetoht tegija sil..""Suure-Jaani pärimusi kaasaega too..""Vihik 10. Eesti Kirjanduse Seltsi ..""Sünk. Pax 2""Siluett""Eesti amatöörfilm IV"
81 tk kogusumma: 382,90 EUR

Teema: Majandus, poliitika
Pealkiri: Aktsiatega rikkaks ja vabaks
Autor(id): Marcus Hernhag, Arne Talving

Kirjastus: Äripäev
Linn: Tallinn
Aasta: 2021
Originaalkeel:
Tõlkija: Heidi Saar
ISBN: 9789949694747
Lehekülgi: 272

Seisukord: normaalses korras raamat

Mõõdud: 210x148
Suurus: tavaformaadis, pehmes köites

Sisu:
Marcus Hernhagil ja Arne Talvingul on vähemalt kaks ühist joont – mõlemad alustasid oma finantskarjääri tühjade pihkudega ning mõlemad ihkasid seda olukorda tuntavalt parandada. Tänu tarkadele investeerimisotsustele on nad tänaseks rikkad, kui soovite, ka vabad.
Mõõdukalt jõukaks on võrdlemisi lihtne saada, see nõuab vaid mõningaid teadmisi, väidavad Rootsi ühed tuntumad tegijad. Rikkuse kasvatamine eeldab aga juba märksa suuremaid pingutusi. Lisaks kõigele muule ka toetavat elustiili ning enesedistsipliini, et oma teadmised teooriast praktikasse panna. Taandub ju edukas investeerimine paljuski käitumisteadusele ning inimloomule. Nagu autorid isegi kuivalt nendivad – tihti tuleb elu lihtsalt vahele.
Vastupidiselt levinud arusaamale ei ole miljonärid teistest targemad. Küll aga on nad valmis rohkem panustama – keskmiselt ca 8,4 tundi kuus, mis on ülejäänutest pea kaks korda enam. Neid eristab ka üsnagi mõõdukas elustiil, mis lubab kapitali ülejääki reinvesteerida. Autorid väidavad, et rikkaid ei iseloomusta mitte ulmeline autopark, vaid rida põhimõtteid, mille hulka kuuluvad nii eraelu puutumatus, optimism, edasipüüdlikkus, kannatlikkus, säästlikkus kui ka kalkuleeritud riskeerimine.
Raamatus „Aktsiatega rikkaks ja vabaks“ kergitavad Talving ja Hernhag saladuskatet oma lemmikstrateegiatelt, pakkudes lugejale unikaalset võimalust nende edulugu korrata.

Raamatu väljaandmist toetasid LHV ja Nasdaq Tallinn.

Originaali pealkiri Den enkla vägen : bli rik och fri med aktier. Eesti keeles

Märksõnad:
AS Äripäev
aktsiad
väärtpaberiportfell
väärtpaberibörs
investeerimisstrateegia
nõuanded

Hind: 34,00 EUR
Aktsiatega rikkaks ja vabaks, Marcus Hernhag, Arne Talving, Äripäev 2021 | vanaraamat.ee
Aktsiatega rikkaks ja vabaks, Marcus Hernhag, Arne Talving, Äripäev 2021 | vanaraamat.ee
Aktsiatega rikkaks ja vabaks, Marcus Hernhag, Arne Talving, Äripäev 2021 | vanaraamat.ee
Aktsiatega rikkaks ja vabaks, Marcus Hernhag, Arne Talving, Äripäev 2021 | vanaraamat.ee
Aktsiatega rikkaks ja vabaks, Marcus Hernhag, Arne Talving, Äripäev 2021 | vanaraamat.ee
Aktsiatega rikkaks ja vabaks, Marcus Hernhag, Arne Talving, Äripäev 2021 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 47 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2024 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud