Teema: Ilukirjandus: väliskirjandus
Pealkiri:
Tädi Julia ja kirjameesAutor(id): Mario Vargas Llosa
Kujundaja: Villu Koskaru, Jüri Jegorov
Kirjastus: Tänapäev
Linn: Tallinn
Aasta: 2010
Originaalkeel: hispaania keel
Tõlkija: Eva Kolli
ISBN: 9789985629338
Lehekülgi: 412
Sari: Punane raamat
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 150x220
Suurus: Kõvakaaneline
Sisu:
Marito veeretab oma tasast elu mööda Peruus, Limas, kohaliku raadiojaama uudistetoimetuses. Tema noore elu pööravad pea peale kaks saabumist.
Esiteks, hiljuti lahutatud, temast 30 aastat vanem tädi Julia, kellega tal tekib salajane armulugu. Ja teiseks, maniakaalne raadiostsenarist Pedro Camacho, kelle raadio-seebiooperid hoiavad põnevil kogu linna. Tasakesi hullumeelsusse libisev Pedro valib noorukese Marito oma usaldusaluseks.
Mario Vargas Llosa (s. 1936) on Peruu kirjanik, poliitik, ajakirjanik ja esseist. Ta on üks Ladina-Ameerika mõjukamaid kirjamehi ja oma põlvkonna juhtivaid romaanikirjanikke. Eesti keeles on temalt varem ilmunud romaanid „Kapten ja külastajannad”, „Lituma Andides” ning jutustustekogu „Kutsikad”.
Mario Vargas Llosa on 2010. aasta Nobeli kirjanduspreemia võitja.
Originaali pealkiri La tía Julia y el escribidor. Eesti keeles
Märksõnad:
Tänapäev
Punane raamat
hispaania
Peruu
ilukirjandus
romaanid
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Tädi Julia ja kirjamees, Mario Vargas Llosa, Tänapäev 2010Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ilukirjandus alla viimati lisatud:
Pierre Souvestre, Marcel Allain, Vürsti armuseiklused,
Odamees, 1995, hind: 5,00 eurot
Matti Yrjänä Joensuu. Toimetanud Edvin Hiedel, Harjunpää ja armastuse seadused. Romaan kuriteost ja muust,
Kupar, 1995, hind: 3,50 eurot
Pierre Souvestre, Marcel Allain, Kuningas Fantoomi vangiks,
Odamees, 1996, hind: 8,00 eurot
Andrus Kivirähk, Mees, kes teadis ussisõnu,
Eesti Keele Sihtasutus, 2007, hind: 17,00 eurot
Sandra Steffen, Pulmakink,
Ersen, 2013, hind: 9,00 eurot
Paulo Coelho. Toimetanud Jaakko Hallas, Zahir,
Pilgrim, 2005, hind: 12,00 eurot
August Gailit, Ekke moor,
Eesti Raamat, 1990, hind: 11,50 eurot
Jules Verne, Reis maakera südamesse,
Kuldsulg, 1996, hind: 7,00 eurot
Francis Scott Fitzgerald, Sume on öö,
Eesti Raamat, 1976, hind: 7,00 eurot
Helen Fielding, Bridget Jonesi päevik,
Varrak, 2001, hind: 5,00 eurot
Ilukirjandus all on 22411 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!